روی خط خبر

برانکو باید هجومی بازی کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: در بازی فردا بحث ملی است و هواداران باید ورزشگاه را پُر کنند. برانکو باید هجومی بازی کند و از دقیقه یک برای پیروزی تلاش کنند.

توصیه دروازه بان سابق پرسپولیس به سرخپوشان

نیما نکیسا در خصوص شرایط این روز های تیم فوتبال پرسپولیس و بازی این تیم با الدحیل در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهارداشت: به نظرم می شود با حمایت هواداران الدحیل را تحت فشار گذاشت و با استفاده از امتیاز میزبانی آنها را در آزادی شکست داد.

از ماشاگران پرسپولیس نمی ترسیم

سرمربی الدحیل درباره حضور پرتعداد هواداران پرسپولیس و میزان شناخت خود از سبک بازی پرسپولیس تصریح کرد: شک نداریم که بازی بزرگی برای پرسپولیس خواهد بود. اما ما هم کاملا برای رویارویی با این تیم آماده هستیم. از چیزی نمی ترسیم.

تحلیل بازیکن سابق پرسپولیس از بازی با الدحیل/ برانکو مجبور است تغییر تاکتیک دهد

بازیکن پیشین پرسپولیس و استقلال با بیان اینکه برانکو در غیاب سیامک نعمتی که محروم است، مجبور است تغییر تاکتیک دهد، یادآور شد: در روز هایی که پرسپولیس با کمبود بازیکن مواجه است مسلما غیبت بازیکن آماده ای چون نعمتی اصلا اتفاق خوبی برای برانکو و تیمش نیست.

وعده جالب و عجیب برانکو به بازیکنان پرسپولیس

به گزارش افکارنیوز، از اردوی پرسپولیس خبر رسید برانکو ایوانکوویچ به بازیکنان پرسپولیس وعده داده در صورت کسب پیروزی مقابل الدحیل قطر و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا علاوه بر پاداشی که باشگاه وعده داده، شخصا پاداشی جداگانه به آنها بدهد.این در حالی است که طبق آپشن روی قرارداد بازیکنان، در صورت صعود به نیمه نهایی، رقم قابل توجهی به قراردادها اضافه می شود. حمیدرضا گرشاسبی نیز صبح جمعه با حضور در اردوی پرسپولیس قول پاداش ویژه به سرخپوشان داد و حالا شنیده می شود برانکو نیز می خواهد در صورت صعود ب...

اخبار گوناگون