روی خط خبر

برانکو فردا وارد تهران می‌شود

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کروات های پرسپولیس که با توجه به تعطیلی تمرینات در کشورشان مانده بودند، امشب کرواسی را ترک می کنند و صبح فردا یکشنبه در تهران خواهند بود.برانکو ایوانکوویچ، همکارانش و بوژیدار رادو شوویچ با توجه به تعطیلی دو روزه تمرینات، در پایان اردوی واراژدین در کشورشان ماندند و برای شروع تمرینات، فردا در تهران حضور پیدا می کنند.

مخالفت برانکو با جدایی بیرانوند

خبرگزاری تسنیم: علیرضا بیرانوند بعد از عملکرد خوب در جام جهانی 2018 روسیه این روز ها با پیشنهادات زیادی از باشگا ه های مختلف خارجی روبه رو شده است. حمیدرضا گرشاسبی هم این موضوع را اعلام کرده و اعضای هیئت مدیره باشگاه و برانکو ایوانکوویچ را در جریان این موضوع قرار داده است.برانکو در صحبت با مسئولان باشگاه پرسپولیس مخالفت خود را با این موضوع اعلام کرده و اعضای هیئت مدیره این باشگاه نیز در این زمینه با برانکو هم عقیده هستند، با این شرایط بیرانوند حداقل تا نیم فصل در پرسپولیس خواهد ماند و احتمالاً ب...

کنایه هواداران استقلال به روحانی

خبرگزاری فارس: حدود 200 نفر از هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کرده و در اعتراض به مسائل مدیریتی این باشگاه بنرهای اعتراض آمیزی را در دست گرفتند.در برخی بنرها کنایه هایی هم به رئیس جمهور زده شده است.این اقدام هواداران استقلال به خاطر ماجرای مذاکره حسن روحانی با رئیس جمهور در ماجرای محرومیت پرسپولیس و مهدی طارمی بود.

امید استقلال هم نمی‌تواند با پرسپولیس بازی کند

در حالی که طی روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون حضور تیم امید استقلال مقابل پرسپولیس در سوپرجام مطرح شده اما این تیم باید روز ۳۱ تیر در دیداری حساس به مصاف امیدهای پرسپولیس برود.

همه پسرانِ برانکو در فینال

روی هم 12 بازیکن، مربی و مدیر از تیم فعلی کرواسی بخشی از کارنامه پربار خود را مدیون همکاری با برانکو ایونکوویچ هستند. سرمربی فعلی پرسپولیس که در کرواسی از او با احترام یاد می شود.

تیم امید استقلال هم نمی‌تواند با پرسپولیس بازی کند

در حالی که طی روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون حضور تیم امید استقلال مقابل پرسپولیس در سوپرجام مطرح شده اما این تیم باید روز ۳۱ تیر در دیداری حساس به مصاف امیدهای پرسپولیس برود.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون