روی خط خبر

بازیکن پرسپولیس قید رفتن به قطر را زد

کاروان پرسپولیس امروز ساعت 11:45 تهران را به مقصد دوحه ترک خواهد کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کاروان پرسپولیس فردا ساعت 11:45 تهران را به مقصد دوحه ترک خواهد کرد و محمد انصاری با کسب اجازه از برانکو تیمش را در این سفر همراهی نخواهد کرد.این در حالی است که کمال کامیابی نیا که به مانند انصاری دو کارته است به خواسته برانکو در این سفر همراه سرخپوشان خواهد بود.

شوک به پرسپولیس در آستانه بازی با السد که نتیجه عکس داد+عکس

بازیکنان پرسپولیس دیروز خبر شوکه کننده ای شنیدند که باعث شد آنها برای بازی با السد متحد تر شوند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بازیکنان پرسپولیس دیروز خبر شوکه کننده ای شنیدند که باعث شد آنها برای بازی با السد متحد تر شوند. ماجرا از این قرار است که روز گذشته پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: با توجه به مشخص شدن نتیجه ام آر آی، طبق اعلام نظر پزشک متخصص، زانوی ماهینی باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. با نظر پزشک متخصص، جراحی این بازیکن انجام خواهد شد. به این منظور وی مدتی تحت فیزیوتراپی و اقدامات ...

نگرانی بیرانوند از بازی با السد

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف السد می رود. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف السد می رود.سه بازیکن پرسپولیس در دیدار با السد به دلیل مصدومیت و محرومیت نمی توانند به میدان بروند. باتوجه به اینکه سرخپوشان از سوی فیفا در نقل و انتقالات محروم بودند نتوانستند بازیکن جدیدی جذب کنند. علیرضا بیرانوند در گفتگو با برنا درباره وضعیت پرسپولیس مقابل السد، گفت: پرسپولیس نیمکت ندارد و نمی دانم برای ...

ماهینی جراحی می‌شود

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: با توجه به مشخص شدن نتیجه ام آر آی، طبق اعلام نظر پزشک متخصص، زانوی ماهینی باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

سه پرسپولیسی در آستانه محرومیت

سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران در آستانه محرومیت قرار دارند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، شجاع خلیل زاده، بشار رسن و علی علیپور سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس یک کارت زرد دارند و در صورتی که مقابل السد قطر در این بازی اخطار بگیرند، بازی برگشت مقابل السد که اول آبان ماه در تهران برگزار می شود را از دست خواهند داد.دیدار رفت دو تیم روز سه شنبه این هفته در دوحه برگزار می شود.

پرسپولیس با برگزاری آخرین تمرین، آماده سفر به قطر شد

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از سفر به قطر و دیدار رفت برابر السد را برگزار کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سرخپوشان تمرین امروز شنبه را در نوبت صبح و از ساعت 10 در ورزشگاه شهید کاظمی و زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.سید جلال حسینی پیش از آغاز تمرین، با هماهنگی کادر فنی و کادر پزشکی، تمرین نکرد.بازیکنان ابتدا در سالن وزنه حضور یافتند و پس از 15 دقیقه گرم کردن زیر نظر مارکو، وارد زمین چمن شدند.برانکو برنامه تمرینی، پنج به دو را برای قرمزپوشان در دستور کار قرار داد.گلرها ه...

کامیابی‌نیا، انصاری و ماهینی نیستند و نیازی نیست که بگویم چقدر بازیکنان مهمی هستند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: تنها تیمی هستیم که دو بار پشت سر هم به نیمه نهایی رسیده ایم. امسال خیلی مشکل داریم، کامیابی نیا، انصاری و ماهینی نیستند و نیازی نیست که بگویم اینها چقدر بازیکنان مهمی هستند.

پرسپولیس کاپیتانش را از دست داد

تیم فوتبال پرسپولیس امروز تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی برگزار کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم فوتبال السد می رود.قرمزهای پایتخت امروز تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی برگزار کردند اما سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس به دلیل سرماخوردگی با قرمزها تمرین نکرد. تمرین سرخپوشان امروز از ساعت 10 صبح در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

همه در انتظار پاسخ برانکو درباره جایگزینی رضاییان به جای ماهینی + عکس

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پس از مصدومیت وحشتناک ماهینی در دربی و از دست دادن این فصل برای این بازیکن اخبار تائید نشده ای از باشگاه به گوش می رسد که با مصدومیت ماهینی، بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس رخ خواهد داد و این پروسه در انتظار پاسخ مثبت برانکو است.

درهای باز برای تمرین آخر سرخپوشان

درهای ورزشگاه برای تمرین آخر پرسپولیس در تهران پیش از بازی با السد، باز خواهد بود. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان آخرین تمرین خود در تهران پیش از بازی با السد را صبح فردا شنبه در ورزشگاه شهید کاظمی انجام خواهند داد. درهای ورزشگاه برای این تمرین به روی رسانه ها و هواداران باز خواهد بود.تیم فوتبال پرسپولیس که یکشنبه عازم دوحه می شود طی روزهای یکشنبه و دوشنبه در دوحه تمرین خواهد داشت. پرسپولیس در حالی به مصاف السد خواهد رفت که علاوه بر ربیع خواه ک...

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون