روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری برنا

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری برنا در صفحه ی 4

بشار تست می‌دهد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در جریان بازی اخیر پرسپولیس برابر ذوب آهن مشکل کشیدگی پشت پا باعث شد بشار رسن، بازیکن عراقی سرخ ها، نتواند در ترکیب تیمش باقی بماند و یک تعویض اجباری برای پرسپولیس شکل گرفت.در این راستا کادر پزشکی پرسپولیس از همان زمان اقدامات اولیه را برای رفع مشکل بشار آغاز کرده اما فعلا وضعیت او مشخص نیست.آخرین اخبار در این خصوص از این حکایت دارد که ظرف امروز و فردا بررسی مجددی روی پای بشار انجام خواهد شد تا وضعیت نهایی او معلوم شود.

پروتکل‌های کرونایی اصلا رعایت نشد/ ناظمی و همکارانش نمره قبولی گرفتند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حسن نوشه ور، کارشناس داوری، در مورد قضاوت کوپال ناظمی و کمک هایش در دیدار پرسپولیس و ذوب آهن، گفت: در این دیدار صحنه مشکوک و مهمی رخ نداد و در مجموع تیم داوری در اکثر صحنه ها موفق شد قضاوت خوبی را ارائه دهد.این کارشناس داوری ادامه داد: متاسفانه پروتکل های مربوط به کرونا در این دیدار رعایت نشد و در طول بازی و پایان آن در چندین صحنه شاهد این مساله بودیم که بازیکنان 2 تیم، با هم دست دادند و خوش و بش کردند. این در شرایطی است که داور نیز در یکی، دو صحنه به بازیکنان ...

تفاوت پرسپولیس و ذوب‌آهن، تفاوت انگیزه‌ها بود/ جای هواداران در جشن قهرمانی خالی بود

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به عملکرد سرخ پوشان برابر ذوب آهن گفت: تفاوت این 2 تیم در این دیدار تفاوت در انگیزه ها بود که این مسئله به ذوب آهن کمک کرد تا این 3 امتیاز حساس را به نام خود به ثبت برساند.

مجیدی بهتر از استراماچونی نتیجه گرفته/ وقت تغییر نسل مربیان رسیده است

علیرضا واحدی نیکبخت، بازیکن اسبق تیم های استقلال و پرسپولیس و تیم ملی، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درخصوص وضعیت تیم استقلال اظهار داشت: استقلال در بازی با شهرخودرو واقعا بدشانس بود. تیم فرهاد مجیدی در این دیدار بازی خوبی ارائه داد و شایسته کسب پیروزی بود اما مصدومیت ارسلان مطهری برنامه های سرمربی را به هم ریخت. مهاجمان استقلال هم در استفاده از موقعیت های خود کم دقت بودند و البته بدشانسی هم گریبان این تیم را گرفت.او ادامه داد: بازی استقلال و شهر خودرو یکی از زیباترین بازی هایی ...

اتفاقی تلخ در شب جشن قهرمانی پرسپولیس!

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس که در این فصل تنها چهار شکست داشت و با یحیی گل محمدی هیچ بازی را واگذار نکرده بود، بالاخره برابر ذوب آهن شکست خورد تا پنجمین باخت فصل خود را متحمل شود.پرسپولیس که از هفته یازدهم به بعد و پس از شکست مقابل نفت مسجدسلیمان دیگر متحمل شکستی در لیگ برتر نشده بود، در این دیدار پس از 16 هفته بار دیگر طعم باخت را چشید.

با تقویت پرسپولیس موفقیت‌های این تیم تداوم خواهد داشت/ تیم ملی شرایط سختی را پیش روی دارد/ تقدیر از پیشکسوتان حرکت قشنگی است

پیشکسوت پرسپولیس بر این باور است در حال حاضر این تیم از نظر فنی شرایط خوبی دارد و با تقویت در برخی خطوط این تیم برای فصل بعد تکمیل تر از قبل خواهد شد و تنها دغدغه این روزهای این باشگاه مشکلات مالی و اقتصادی است.

تونل افتخار ذوب‌آهن برای پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و ذوب آهن اصفهان فرداشب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند و در پایان مسابقه هم جام قهرمانی به قرمزپوشان تحویل داده خواهد شد.محسن کرباسچی، سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن در این باره گفت: ذوب آهن باشگاهی قدیمی و حرفه ای است. به همین منظور در بازی فردا مقابل پرسپولیس برای این تیم تونل افتخار تشکیل می دهیم و قبل از شروع مسابقه، قهرمانی این تیم را تبریک می گوییم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری برنا در صفحه ی 4

اخبار گوناگون

× ×