روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری برنا

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری برنا در صفحه ی 5

ترفند برانکو برای مقابل جادوگر و شاگردانش لو رفت+عکس

تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود در روزهای سه شنبه و چهارشنبه را در ورزشگاه شهید کشوری انجام خواهد داد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سرخپوشان پایتخت تمرینات خود را در دو روز آینده در زمین ورزشگاه شهید کشوری دنبال می کنند. پرسپولیس بازی خود برابر سپیدرود رشت را در چمن مصنوعی ورزشگاه سردار جنگل این شهر انجام خواهد داد.به هر حال به نظر می رسد تمرین پرسپولیس در چمن مصنوعی ورزشگاه کشوری ترفندی از سوی برانکو برای بازی با سپیدرود و شاگردان جادوگر باشد و او با تمرین در چمن مصنوعی شاگردانش را برای ...

قرارداد 7 بازیکن جدید پرسپولیس از جمله بودیمیر به ثبت رسید

با حضور مدیر امور ورزشی باشگاه پرسپولیس در هیأت فوتبال تهران و تحویل مدارک، قرارداد 7 بازیکن جدید پرسپولیس به ثبت رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا ، بنابر اعلام محمد امام وردی، مدیر امور ورزشی باشگاه، با تحویل مدارک 7 بازیکن جدید پرسپولیس به هیات فوتبال، قرارداد آنها به ثبت رسیده است.محمد امام وردی بعدازظهر امروز یکشنبه به همین منظور در هیأت فوتبال حضور پیدا کرد.سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری، مهدی شریفی، ماریو بودیمیر، محمد نادری و سعید کریمی، 7 بازیکن جدیدی هستند که برانکو ایوانکووی...

اولین بازی پرسپولیس 14 اسفند در ورزشگاه آزادی برگزار می شود

مدیر بخش بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: با مشخص شدن ورزشگاه زعبیل امارات به عنوان ورزشگاه بی طرف از جانب پرسپولیس، ساعت بازی هایی که تا پلی آف میزبان خواهیم بود، مشخص و همگی به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده اند.

تاریخ اعزام پرسپولیس به رشت مشخص شد

برنامه سفر تیم فوتبال پرسپولیس به رشت برای بازی جام حذفی اعلام شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بنابر اعلام مصطفی قنبرپور، سرخپوشان برای بازی با سپیدرود روز چهارشنبه بعد از انجام آخرین تمرین خود با پرواز ساعت 16 و 50 دقیقه راهی رشت خواهند شد.تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازی که ساعت 15 روز پنجشنبه در ورزشگاه سردار جنگل انجام خواهد شد با پرواز ساعت 20 و 45 دقیقه به تهران بازخواهد گشت.

حضور مهاجمان جدید استقلال و پرسپولیس در یک تیم+عکس

مهاجمان جدید دو تیم استقلال و پرسپولیس در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ در آپوئل قبرس همبازی بودند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اسماعیل گونکالوس و ماریو بودیمیر مهاجمان جدید استقلال و پرسپولیس در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ در آپوئل قبرس همبازی بودند و 5 بار در کنار یکدیگر بازی کرده اند.اسما در آن فصل در 10 بازی 3 گل و ماریو در 6 بازی 2 گل برای آپوئل زدند.

غایبان پرسپولیس برای دیدار با سپیدرود مشخص شدند

غایبان تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای دیدار با سپیدرود در جام حذفی مشخص شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس روز پنجشنبه این هفته در رقابت های جام حذفی به مصاف تیم فوتبال سپیدرود رشت می رود.غایبان پرسپولیس برای بازی با سپیدرود، علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، بشار رسن، مهدی ترابی و برانکو سرمربی سرخپوشان است. اگر ITC ماریو بودیمیر و محمد نادری نیز تا چهار روز دیگر صادر نشود این دو بازیکن هم به جمع غایبین پرسپولیس در این دیدار حساس اضافه می شوند.

بازیکنی که برانکو او را نخواست!

سرمربی پرسپولیس به دلیل بسته شدن تیمش، دیگر ستاره لیگ برتر را نمی خواهد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سینا مریدی بازیکن جوان فولاد خوزستان که تا پیش از این مورد توجه پرسپولیس قرارداشت و در گرفتن رضایتنامه اش به مشکل خورده بود.پس از پایان اردو قطر و تمرینات بدنسازی توانست موافقت باشگاه فولاد را کسب کند اما برانکو بدلیل بستن تیم دیگر برای نیم فصل او را نمی خواهد و شاید این انتقال در تابستان صورت گیرد.

اعلام برنامه سفر پرسپولیس به رشت

برنامه سفر تیم فوتبال پرسپولیس به رشت برای بازی جام حذفی اعلام شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بنابر اعلام مصطفی قنبرپور، سرخپوشان برای بازی با سپیدرود روز چهارشنبه بعد از انجام آخرین تمرین خود با پرواز ساعت 16 و 50 دقیقه راهی رشت خواهند شد.تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازی که ساعت 15 روز پنجشنبه در ورزشگاه سردار جنگل انجام خواهد شد، با پرواز ساعت 20 و 45 دقیقه به تهران بازخواهد گشت.

قضاوت بازی پرسپولیس و سپیدرود به حیدری رسید

بر اساس اعلام مسئولان سازمان لیگ فوتبال، پیام حیدری دیدار دوتیم پرسپولیس و سپیدرود در جام حذفی سوت خواهد زد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم های فوتبال پرسپولیس و سپیدرود رشت پنجشنبه هفته جاری از ساعت 15 در رشت و در دیداری معوق از مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هم می روند.همچنین از مرحله نیمه نهایی داماش گیلان و سایپا دوشنبه از ساعت 15 با یکدیگر مصاف خواهند کرد.بر این اساس برنامه این بازی ها و داوران آن به شرح زیر است:داماش گیلان - سایپا تهران دوشنبه 8 بهمن - ساعت 15داور: علی صفاییسپیدرود ر...

استراحت برانکو به سرخپوشان

سرمربی پرسپولیس تهران به بازیکنانش استراحت داد و تمرین نوبت بعدازظهر جمعه انجام نشد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ به بازیکنان استراحت داد و تمرین بعد ازظهر امروز که پیش از این در برنامه اعلام شده بود را لغو کرد.طبق برنامه تمرینات، سرخپوشان از فردا، روزانه یک نوبت تمرین خواهند داشت که از ساعت 11 آغاز می شود.

تمرین سرخپوشان در غیاب برانکو

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت اول امروز را در غیاب سرمربی برگزار کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین نوبت اول امروز جمعه پنجم بهمن 1397 را از ساعت 10 در غیاب برانکو ایوانکوویچ و با کریم باقری، زلاتکو، مارکو و ایگور برگزار کردند. سرمربی پرسپولیس به جهت حضور در سخنرانی امروز، در تمرین صبح شرکت نکرد. قرمزپوشان ابتدا زیر نظر مارکو در چند آیتم به گرم کردن و آماده کردن بدن ها برای تمرین پرداختند.سپس در دو گروه، زیر نظر کریم باقری و زلاتکو ایوا...

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری برنا در صفحه ی 5

اخبار گوناگون