روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری فرهنگی پرسپولیس

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری فرهنگی پرسپولیس در صفحه ی 1

محمد انصاری در پرسپولیس ماندنی شد – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد انصاری امروز چهارشنبه پس از دیدار و گفتگو با ایرج عرب مدیر عامل باشگاه، دو سال دیگر در پرسپولیس ماندنی شد.

اعضای هیات مدیره در شبکه‌های اجتماعی دارای صفحه نیستند – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛با توجه به انتشار برخی اخبار و شایعات در فضای مجازی و شبکه اجتماعی، از طریق صفحاتی که به شکل غیر قانونی خود را منتسب به اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی می کنند، به این وسیله اعلام می شود، هیچ یک از اعضای هیات مدیره باشگاه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی چون؛ اینستاگرام و توییتر دارای صفحه رسمی و فعال نیستند.تمام فعالیت ها تحت این عنوان به صورت غیر مجاز انجام می شود و مراتب سوء استفاده برخی اشخاص از عناوین حقیقی و حقوقی اعضای هیا...

جلسه با سرخپوشان در آستانه شروع تمرینات – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب، امروز یک شنبه در ادامه جلسات خود با اعضای تیم در آستانه شروع تمرینات، نشست هایی را با تعدادی از بازیکنان داشت. غیر از کاپیتان سید جلال حسینی که اولین جلسه با او بود، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه و بوژیدار رادو شوویچ نفراتی هستند که با مدیرعامل پرسپولیس دیدار کرده اند یا ملاقات خواهند داشت.

جلسه مدیرعامل پرسپولیس با مدیر، مربی و کاپیتان تیم – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در شرایطی که بررسی، پیگیری و مذاکره برای انتخاب سرمربی جدید به صورت جدی جریان دارد. ایرج عرب امروز یک شنبه در محل باشگاه جلساتی را با کریم باقری و سید جلال حسینی برگزار کرد تا هماهنگی برای شروع تمرینات فصل جدید انجام شود.در این جلسات درباره برنامه ریزی تمرینات و همچنین اردوی آماده سازی بحث و گفتگو صورت گرفت. مدیرعامل پرسپولیس همچنین تاکید کرد تمرینات در همان موعد مقرر یعنی 5 تیرماه آغاز شود تا سرمربی جدید نیز به زودی معرفی گردد.در پایان این نشست کریم باقری در ...

آغاز تمرینات پرسپولیس از روز چهارشنبه – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام محسن خلیلی مدیر تیم قهرمان فوتبال ایران، سرخپوشان تمرینات فصل جدید خود را از روز چهارشنبه پنجم تیر ماه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز می کنند.گفتنی است؛ این تمرین از ساعت 18 زیر نظر کریم باقری خواهد بود.

احمدزاده با پرسپولیس قرارداد سه ساله بست – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، فرشاد احمدزاده که پائیز امسال 27 ساله خواهد شد، پس از جلسه ای با ایرج عرب که صبح امروز یکشنبه برگزار شد، قرارداد سه ساله ای را امضاء کرد.او که مهر ماه امسال 27 ساله می شود، فصل گذشته به تیم شلاسک وروتسواف در لهستان پیوسته بود.احمدزاده بازیکن پرسپولیس بود که برای طی کردن مدت سربازی به تیم تراکتورسازی رفت و پس از آن، دوباره به جمع سرخپوشان ایران بازگشت.

ارسال اخطار دوم باشگاه پرسپولیس برای الاهلی – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در دفاع از حقوق خود در پی ارسال نامه قبلی و در راستای مستندسازی جهت انجام شکایت با توجه به عدم دریافت پاسخ مناسب، اخطار رسمی و جدی خود را در قالب نامه دوم برای باشگاه الاهلی عربستان، فدراسیون فوتبال عربستان، سازمان لیگ فوتبال عربستان ارسال و رونوشت آن برای دبیر کل، کمیته تعیین وضعیت و کمیته حل اختلاف فیفا فرستاده شد.باشگاه پرسپولیس در این نامه، خواهان اعلام موضع و پاسخ رسمی باشگاه الاهلی شده است.

معرفی سرمربی خارجی پرسپولیس تا پایان هفته – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با وجود درخواست باشگاه پرسپولیس و تلاش ها و پیگیری های مجدانه ای که صورت گرفت و با توجه به عدم موافقت باشگاه پدیده، حضور یحیی گل محمدی به عنوان گزینه داخلی سرمربیگری در پرسپولیس منتفی شده است.بنابر اعلام باشگاه، گزینه بعدی برای هدایت قهرمان فوتبال ایران، یک مربی خارجی است که حداکثر تا پایان هفته معرفی خواهد شد و تمرینات هم در موعد مقرر آغاز می شود.باشگاه پرسپولیس همچنین برنامه ریزی های لازم برای برگزاری اردوی آماده سازی را دنبال کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری فرهنگی پرسپولیس در صفحه ی 1

اخبار گوناگون