روی خط خبر

مشرق نیوز - عکس/ هواداران پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان

دو تیم سپاهان و پرسپولیس امروز از ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه به مصاف هم می روند. در فاصله کمتر از ۶ ساعت مانده به شروع بازی هواداران سرخپوشان پایتخت در ورزشگاه نقش جهان اصفهان حضور یافته اند.

مشرق نیوز - عکس/ صف بلیت فروشی بازی سپاهان و پرسپولیس

هواداران اصفهانی در حالی که 6 ساعت تا شروع دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس زمان باقیست برای تهیه بلیت جهت تماشای این بازی مقابل بلیت فروشی ورزشگاه نقش جهان صف کشیده اند.

واکنش درویش به خبر حضورش در پرسپولیس

به گزارش مشرق، رضا درویش در مورد پیروزی ۳ بر یک مقابلنفت آبادان در جام حذفی گفت: بازی سختی بود ما ۴-۵ بازیکن مصدوم هم داشتیم و بازیکنان جوان به خوبی جای آنها را پر کردند اما این جوانان برای آنکه به پختگی لازم برسند نیاز به زمان دارند. خوشبختانه بازیکنان جوان مان با درایت و تدابیر فنی علی دایی توانستند پیروز شوند و به مرحله نیمه نهایی صعود کنیم.وی با اشاره به داوری مسابقه گفت: با وجود اینکه ما در این بازی بردیم اما باز هم از داوری گلایه داریم زیرا در این مسابقه داور دو پنالتی برای ما نگرفت و پنال...

چراغ سبز احمدزاده برای بازگشت به پرسپولیس؛ همه چیز را جبران می‌کنم!

بازیکن اشلاسک وروسلاو لهستان گفت: درست است که در بد شرایطی پرسپولیس را تنها گذاشتیم اما بی معرفتی نکردم چون تا وقتی که بودیم همه تلاش مان را برای موفقیت تیم انجام دادیم.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون