روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر در صفحه ی 1

تحمیل اجباری یک بازیکن به پرسپولیس/ بازگشت مهاجمی که گلزن نبود! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس با وجود جذب بازیکنان مطرح داخلی هنوز موفق به جذب مهاجم خارجی در نقل و انتقالات تابستانی نشده است.مصدومیت عیسی آل کثیر و آمار پایین گلزنی حامد پاکدل و شیرزود تمیروف در فصل گذشته سبب شد تا یحیی گل محمدی خواستار جذب مهاجمان خارجی با کیفیت شود.او حاضر شد تمیروف را نیز با وجود داشتن توافق برای فصل آینده کنار بگذارد تا جا برای جذب بازیکن خارجی فراهم شود. باشگاه پرسپولیس نیز سراغ کاسیانو و یک مهاجم اروپایی دیگر رفت که در همان ابتدا مذاکره با بازیکن اروپایی موفقیت آ...

امیدهای پرسپولیس اولین حریف تدارکاتی پیش فصل بزرگسالان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت که تمرینات خود را از اول هفته آغاز کرده اند، در نخستین بازی دوستانه خود در زمان آماده سازی پیش فصل، به مصاف تیم امید خود می روند.سرخپوشان امید نیز که با هدایت محمود انصاری، آماده مسابقات لیگ برتر تهران می شوند، فردا پنجشنبه در برابر تیم بزرگسالان پرسپولیس به میدان خواهند رفت.این بازی تدارکاتی، پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

گل‌محمدی به دنبال گمشده‌اش در مرکز زمین/ اصرار برای بازیکن «ضعیف» - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تمرینات پیش فصل تیم فوتبال پرسپولیس در حالی آغاز شده است که تمام خریدهای این تیم از روز اول در آن حضور داشتند. علیرضا بیرانوند پس از دو فصل حضور در اروپا به پرسپولیس بازگشت تا از دروازه این تیم حراست کند. مرتضی پور علی گنجی، دانیال اسماعیلی فر و گئورگی گولسیانی نیز به دفاع پرسپولیس اضافه شدن تا بازنشستگی سید جلال حسینی و رفتن سعید آقایی را پوشش دهند تا این تیم استحکام کافی را در نبرد با مهاجم حریف داشته باشد.سعید صادقی، محمد مهدی احمدی و سروش رفیعی نیز برای کمک به خط میانی ...

قرارداد مربیان خارجی پرسپولیس امضا شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، ولسلی ننکا، مربی دروازه بان ها و په په لوسادا، مربی بدنساز با حضور در باشگاه رسما قرارداد خود را با پرسپولیس امضا کردند.به گزارش خبرنگار مهر، ننکا جانشین داود فنایی و لوسادا به عنوان مربی بدنساز جای مظاهر رحیم پور را در کادر فنی پرسپولیس گرفت.

تغییرات سد دفاع پرسپولیس و یک نگرانی بزرگ/ نگاه به «چپ» آزاد است! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی تغییراتی را نسبت به فصل گذشته داشته که بیشترین رفت و آمد در خط دفاعی این تیم صورت گرفته اما یک نقطه حساس هنوز نگرانی هایی را برای کادر فنی ایجاد کرده است.

وضعیت مبهم مدافع پرسپولیس/ ابراهیمی ماندنی شد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تزلزل خط دفاعی پرسپولیس در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر و خداحافظی سیدجلال حسینی از مستطیل سبز سبب شد تا این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی سراغ مرتضی پورعلی گنجی، گئورگیگولسیانی و دانیال اسماعیلی فر در خط دفاع رفته و با آنها قرارداد ببندد.از سوی دیگر ادامه حضور علی نعمتی و فرشاد فرجی باعث کاهش تمایل باشگاه به حفظ علیرضا ابراهیمی با وجود داشتن یک فصل دیگر قرارداد با این تیم شده است.رضا درویش مدیرعامل باشگاه که ماندن یا رفتن بازیکنان تیم را در اختیار یحیی گل محمدی سرمربی ...

خروجی های پرسپولیس مهم تر از ورودی ها هستند/شکم دلالان چاق شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شروع تمرینات پیش فصل این تیم گفت: مهم ترین روزهای پرسپولیس در حال گذر است و بازیکنان باید حواس خود را جمع کنند.

تمرین متفاوت پرسپولیس با مربی خارجی پرانرژی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر امروز پرسپولیس از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد تا بازیکنان این تیم پس از انجام کارهای بدنسازی در نوبت صبح گازهای تاکتیکی را پشت سر بگذارند.* باز شدن درب های ورزشگاه برای حضور تماشاگران زمینه ساز استقبال گسترده آنها از تمرین امروز شد. طرفداران پرسپولیس اعضای تیم را مرتب تشویق می کردند تا نشان دهند بی صبرانه منتظر شروع بازی های لیگ برتر هستند.* ولسلی ننکا مربی تازه وارد دروازه بان های پرسپولیس انرژی بسیار بالایی در نوبت بعد از ظهر داشت. او مرتب با ملت ...

بیرانوند با مربی جدید پرسپولیس تمرین کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، «ولسلی ننکا» مربی دروازه بان های تیم فوتبال پرسپولیس که دیشب وارد تهران شد امروز در تمرین نوبت صبح تیم حاضر شد و کارش را با گلرهای تیم آغاز کرد.علیرضا بیرانوند که به پرسپولیس برگشته است با انگیزه بالایی در تمرین امروز حضور یافت و با مربی جدید سرخپوشان تمرین کرد.

خداحافظی رضاییان از پرسپولیس/ بازیکنی که راه را اشتباه آمده بود! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، رامین رضاییان که در بازگشت کوتاه مدتش به پرسپولیس نتوانسته برای این تیم مفید باشد از سوی کادر فنی در فهرست بازیکنان مازاد قرار گرفت اما در پستی که منتشر کرده به گلایه از مسئولان باشگاه پرداخته است!این بازیکن که بر سر مبلغ دریافتی اش از باشگاه حاشیه ساز شد و دنبال القا رایگان بازی کردن برای پرسپولیس نزد هواداران بود، قصد داشت با حضور در پرسپولیس به تیم ملی برسد و در جام جهانی حضور داشته باشد اما عملکردش در این تیم نتوانست سرمربی تیم ملی را راضی کند. رضاییان با انتشار پستی از...

آمار«سینوسی» مربی جدید پرسپولیس/ بیرانوند تیم ملی را پس می‌گیرد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مربی تازه وارد پرسپولیس آمار مطلوبی با دروازه بان های الریان در لیگ ستارگان قطر نداشته است و باید دید در پرسپولیس و با حضور علیرضا بیرانوند چه عملکردی خواهد داشت.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس وارد تهران شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، «ولسلی ننکا» مربی جدید دروازه بان های پرسپولیس عصر امروز یکشنبه وارد تهران شد تا در تمرینات پیش فصل این تیم شرکت کند.ننکا در حالی جانشین داود فنایی در پرسپولیس شده است که علیرضا بیرانوند پس از دو سال حضور در فوتبال اروپا به جمع سرخپوشان پایتخت بازگشته تا فوتبال خود را زیر نظر مربی دروازه بان های پیشین تیم ملی قطر و باشگاه الریان دنبال کند.

بازیکن مورد علاقه پرسپولیس به گل گهر سیرجان پیوست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امیر شهیم مهاجم جوان ۱۸ ساله فصل گذشته ماشین سازی تبریز به گل گهر سیرجان پیوست. مهاجم جوان فوتبال ایران در حالی به گل گهر پیوست که باشگاه پرسپولیس نیز با ارسال نامه ای به ماشین سازی خواهان جذب رسمی او شده بود.با این حال شهیم پس از مذاکرات اولیه با پرسپولیس تصمیم به انتخاب گل گهر گرفت تا شاگرد امیر قلعه نویی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر در صفحه ی 1

 

 

اخبار گوناگون

× ×