روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر در صفحه ی 2

انتشار تصویری که در شان پرسپولیس نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

انتشار تصویری که طی آن مدیرعامل باشگاه بزرگ و قدیمی پرسپولیس مقابل مالک تیم تازه تاسیس پدیده نشسته و درخواست گرفتن سرمربی آنها را دارد، شان باشگاه قرمز پایتخت را پایین آورده است.

حضور گل محمدی در پرسپولیس منتفی شد/ معرفی سرمربی خارجی تاآخر هفته - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس عصر امروز اعلام کرد حضور یحیی گل محمدی در تیم فوتبال این باشگاه و به جای برانکو ایوانکوویچ منتفی شده و تا پایان هفته جاری سرمربی خارجی این تیم معرفی خواهد شد.

انتشار تصویری که در شان پرسپولیس نیست/ گدایی سرمربی آقای مدیرعامل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

انتشار تصویری که طی آن مدیرعامل باشگاه بزرگ و قدیمی پرسپولیس مقابل مالک تیم تازه تاسیس پدیده نشسته و درخواست گرفتن سرمربی آنها را دارد، شان باشگاه قرمز پایتخت را پایین آورده است.

یحیی گل محمدی در تمرین پدیده حاضر شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی که ظهر امروز به همراه مهدی رحمتی و داود فنایی از تهران به مشهد رفته بود، ساعت ۱۷ در محل تمرین تیم فوتبال پدیده حضور یافت.در روزهای گذشته خبرهای زیادی از مذاکره گل محمدی با باشگاه پرسپولیس منتشر شده بود که مدیران پدیده به شدت با جدایی یحیی مخالفت کرده بودند.هرچند گل محمدی امروز در تمرین پدیده حضور یافته است اما به گفته خودش «فعلا در پدیده مانده است» و هنوز هم احتمال دارد به پرسپولیس برود.

برانکو همان کاری را با پرسپولیس کرد که زیدان در رئال کرده بود! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

یک نماینده مجلس مدعی شد جدایی برانکو ایوانکوویچ به این خاطر بوده است که پرسپولیس فصل آینده افت می کند. وی گفت: اقدام برانکو شبیه اقدامی بود که زین الدین زیدان انجام داد!

پرونده متهمان بازی پرسپولیس - سپاهان در دست رسیدگی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اصفهان - دادستان اصفهان گفت: در حال حاضر پرونده متهمان بازی پرسپولیس - سپاهان در شعبه ۲۱ بازپرسی دادسرای اصفهان در دست رسیدگی است و هنوز تکمیل نشده است.

پرسپولیس از مالک پدیده «نه» شنید/ گل‌محمدی منتظر جلسه مهم در مشهد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، ایرج عرب امروز جلسه ای را با مالک باشگاه پدیده مشهد تا بتواند نظر او را برای حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت پرسپولیس جلب کند.فرهاد حمیداوی نیز با اصرار روی مواضع خود رسماً به مدیرعامل سرخ ها اعلام کرد حاضر به جدایی گل محمدی از پدیده نیست تا این مربی مجبور به ادامه همکاری با این تیم مشهدی شود.گل محمدی نیز طبق اعلام قبلی به مشهد رفت تا از امروز تمرینات این تیم را زیر نظر بگیرد.سرمربی پدیده که به کار در پرسپولیس علاقه مند است، قصد دارد امشب با حمیداوی نشستی را در مشهد برگزار و آ...

«یحیی» پوششی بر ضعف‌های مدیران پرسپولیس/ بی‌اخلاقی در مکتب سرخ‌ها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مسئولان باشگاه پرسپولیس در حالی اصرار دارند سرمربی قانونی و رسمی تیم پدیده را به خدمت بگیرند که با بی تدبیری و ناکاربلدی اجازه دادند سرمربی که تحت قراردادشان بود از این تیم برود.

واکنش باشگاه الاهلی عربستان به احتمال شکایت پرسپولیس به فیفا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، منصور بن مشعل مدیر تیم فوتبال الاهلی عربستان در مصاحبه ای مفصل با روزنامه عکاظ عربستان درباره شرایط این تیم توضیحاتی داده است.وی در بخشی از این گفتگو در پاسخ به سئوالی مبنی بر گلایه باشگاه پرسپولیس نسبت به جدایی برانکو ایوانکوویچ و احتمال شکایت این باشگاه به فیفا گفت: برای من ایرانی ها و دیگران مهم نیستند. مهم این است که با مربی خودمان قرارداد قانونی بستیم.بن مشعل افزود: برانکو به صورت قانونی قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد و اگر مشکلی وجود داشت به ما می گفت.وی همچنین دربار...

اصرار پرسپولیس و پدیده روی یحیی/ گل‌محمدی امروز استارت می‌زند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، جوادی طاری بخش با بیان اینکه یحیی گل محمدی سرمربی قانونی تیم پدیده است، گفت: از طرف ما مشکلی برای کار با گل محمدی نیست. امروز اولین جلسه تمرینی تیم با یحیی گل محمدی از ساعت ۱۷ آغاز می شود. بلیت پرواز گل محمدی به مشهد را هم گرفته ایم و ایشان ظهر وارد مشهد می شود. حتی هواداران برای استقبال گل محمدی و حضور در تمرین تیم برنامه ریزی کرده اند.وی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است گل محمدی به خاطر پیشنهاد پرسپولیس «هوایی» شده باشد؟ تصریح کرد: گل محمدی با باشگاه پدیده شهر خودرو ق...

مالک باشگاه پدیده: حضور گل‌محمدی در پرسپولیس کذب است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مالک باشگاه پدیده با بیان اینکه خبر توافق یحیی گل محمدی با پرسپولیس صحت ندارد و مذاکره با این مربی حرفه ای نیست، گفت: هیچ توافقی در کار نبوده است و توافقی هم نخواهد بود.

یحیی گل محمدی با پرسپولیس تمام کرد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، برنامه ورزش و مردم امروز در شرایطی روی آنتن رفت که پیمان یوسفی مجری این برنامه خبر عجیبی را عنوان کرد.در شرایطی که باشگاه پدیده و مدیران این باشگاه در روزهای گذشته بارها مخالفت خود را با حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس عنوان کرده بودند، یوسفی مدعی شد کار حضور گل محمدی در پرسپولیس تمام شده است.یوسفی گفت: اگر یادتان باشد انتخاب استراماچونی برای استقلال را هم در این برنامه گفتیم که الکی هم نبود. یحیی گل محمدی با پرسپولیس تمام کرده و توافق داخلی صورت گرفته است که به زودی اعلام م...

برانکو: چند ماه پیش تصمیم گرفتم از پرسپولیس جدا شوم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان با بیان اینکه چند ماه پیش تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفته بود، گفت: مطمئنم در الاهلی به چیزی که می خواهیم دست پیدا می کنیم.

کار برای مربی داخلی در پرسپولیس سخت است/وضع فعلی تقصیر هیچکس نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه پرسپولیس باید دنبال مربی بین المللی باشد، گفت: برانکو حق داشت به آینده حرفه ای اش فکر کند و شرایط فعلی مانند سمی برای جانشین داخلی اش است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر در صفحه ی 2

اخبار گوناگون