روی خط خبر

چانه‌زنی پرسپولیسی‌ها با سازمان‌ لیگ/برنامه فشرده درانتظار سرخ‌ها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

باشگاه پرسپولیس در تلاش است برنامه جدید سازمان لیگ فوتبال برای بازی های معوقه این تیم در لیگ برتر را تا حد امکان از حالت فشرده خارج کند.

روایت کاپیتان کاشیما از بازی در «آزادی»/ صدایمان به هم نمی‌رسید! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کاپیتان تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن می گوید در بازی با پرسپولیس به خاطر تشویق تماشاگران و شیپورها، صدای هم تیمی هایش را نمی شنیده است.

اتفاق تلخی برای پرسپولیس رقم خورده است/ ژاپنی‌ها کابوس شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به کیفیت پایین دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم های ژاپنی کابوس پرسپولیس در آسیا شده اند.

تفاوتی که باعث قهرمان نشدن پرسپولیس شد/ راهکاری برای شکستن طلسم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه برانکو یک مربی اصولگرا است، گفت: تفاوت پرسپولیس و کاشیما در بازیکنان خارجی تیم ژاپنی بود که تیم های ایرانی هم باید الگوبرداری کنند.

حملات پرسپولیس تأثیرگذار نبود/ کاشیما منطقی بازی کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

محمود کلهر در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز گفت: باید بپذیریم مقابل کاشیما خوب نبودیم، آن هم به دلیل اینکه ۳-۲ بازیکن تأثیرگذار در ترکیب پرسپولیس حضور نداشتند و به همین دلیل پرسپولیس نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.وی تأکید کرد: کاشیما آنالیز بسیار خوبی از پرسپولیس کرده بود. آنها به جو استادیوم آشنا بودند، کاملا نقاط ضعف پرسپولیس را شناسایی کرده بودند و با توجه به اینکه در دیدار رفت به پیروزی دست پیدا کرده بودند، برای دیدار برگشت استرسی نداشتند و به حداقل امتیاز ...

تحلیل یک پیشکسوت از عملکرد پرسپولیس/ کار سرخ‌ها ارزش قهرمانی داشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تمجید از عملکرد بازیکنان این تیم گفت: سرخپوشان اگرچه قهرمان نشدند اما با این نفرات کار بزرگی انجام دادند که به فینال لیگ قهرمانان رسیدند.

کابوس بزرگ برای پرسپولیس/ انصاری تا پایان سال نیست! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمد انصاری در جریان دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های فوتبال پرسپولیس و کاشیماآنتلرز ژاپن که با تساوی بدون گل به پایان رسید دچار مصدومیت شد تا کادرفنی سرخپوشان مجبور به تعویض او شوند.مدافع پرسپولیس که در پایان بازی به بیمارستان رفت تا از زانوی مصدوم خود MRI بگیرد نخواهد توانست این تیم را در ادامه بازی های لیگ برتر فوتبال همراهی کند.از قرار معلوم انصاری حداقل تا پایان سال نمی تواند برای سرخپوشان بازی کند تا بدین ترتیب شانس حضور مجدد در تیم ملی فوتبال را برای ح...

پرسپولیس برای هوادارانش قهرمان است/ برانکو هرگز غر نزد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به اتحاد این تیم در فصل جاری گفت: برانکو ایوانکوویچ هرگز غر نزد و نشان داد می توان با تلاش دلسوزانه برای هوادارانش قهرمان شود.

اخبار گوناگون