روی خط خبر

عالیشاه به بازی با تراکتورسازی می‌رسد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امید عالیشاه که دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا را به دلیل مصدومیت از دست داد می تواند پرسپولیس را در بازی با تراکتورسازی تبریز همراهی کند.هافبک مصدوم پرسپولیس از شنبه در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد تا خودش را برای دیدار هفته سیزدهم مقابل تراکتورسازی تبریز آماده کند.تیم فوتبال پرسپولیس چهارم آذرماه در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز می رود.

کادرفنی پرسپولیس امشب تهران را ترک می‌کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس به مقام نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کرد تا اعضای این تیم پس از ۱۵ روز اردو بتوانند استراحت کنند.سرخپوشان پایتخت پنج روز پیش از بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیماآنتلرز در ژاپن به اردو رفتند پس از تساوی شب گذشته خود مقابل نماینده ژاپن به مرخصی پنج روزه می روند.از این رو برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس همراه با دستیاران کروات خود امشب به زاگرب می رود تا تعطیلات خود را در زادگاهش بگذراند.کادرفنی پرسپولیس بامداد یکشنبه آینده به تهران...

پرسپولیس و کاشیما در حد آسیا بازی نکردند/ لیست تیم ملی ضعف دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدرس بین المللی فوتبال گفت: فینال خوبی را از دو تیم پرسپولیس و کاشیما شاهد نبودیم و هیچ یک از دو تیم در حد فینال لیگ قهرمانان آسیا ظاهر نشدند.

روز باشکوه «سرخ» با نمایش ایرانِ «امن»/ پرسپولیس مزدش را گرفت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فینال هفدهمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا هرچند با بالا بردن جام توسط پرسپولیس همراه نبود اما یک دستاورد و پیام بزرگ برای همه به همراه داشت به نام «ایرانِ امن».

با دست خالی به فینال رسیدیم/ کاشیما حرفه‌ای‌تر از پرسپولیس بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، شایان مصلح پس از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان گفت: از اینکه نتوانستیم جام را به هواداران تقدیم کنیم بسیار متأسفم. ما روزهای بسیار سختی را گذراندیم. بازی های پی در پی و نبود بازیکنان باعث شد خستگی بر ما غلبه کند.وی افزود: همه مردم ایران، شرایط پرسپولیس را می دانند. تیمی که دو سال در لیگ نتوانسته به دلیل محرومیت بازیکنی جذب کند، کار بسیار بزرگی انجام داد که به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد.مصلح در ادامه خاطرنشان کرد: شرمنده هواداران شدیم که نتوانستیم جام را به آنها...

اخبار گوناگون