روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر در صفحه ی 4

تصمیم برانکو برای رفتن منطقی بود/ دیدگاه هوادار پرسپولیس فرق دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص عصبانیت هواداران پرسپولیس از جدایی ناگهانی برانکو ایوانکوویچ گفت: باید به نظر برانکو به هر حال احترام گذاشت. او چالش جدیدی را برای ادامه حرفه مربیگری اش در نظر گرفته است. مهم این بود تا آخرین لحظه ای که در ایران بود تمام هدف گذاری های خود را برای افزایش قدرت مطلق پرسپولیس در آسیا به کار بست.کارشناس فوتبال ایران افزود: قطعاً برانکو شرایط حرفه ای را مد نظر قرار داده است. باشگاه نتوانسته است به تعهداتش عمل کند و او دیگر نتوانست این ناملایمات را پیش خودش ...

برانکو پیشنهادات بهتری از الاهلی داشت/ جمع کردن پرسپولیس سخت است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هومن افاضلی می گوید برانکو ایوانکوویچ از کشورهای چین، ازبکستان، کره جنوبی و مصر پیشنهاد داشت ولی به خاطر پرسپولیس به این پیشنهادات پاسخ منفی داد.

طارمی بدون مذاکره با پرسپولیس در بوشهر است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس شرایط سختی را برای مدیران باشگاه پرسپولیس به وجود آورده است تا آنها مذاکره با بازیکنان مدنظرش را متوقف کنند.مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که یکی از بازیکنان مد نظر برانکو بود پس از مذاکرات اولیه با این باشگاه اعلام کرد منتظر پیشنهادات اروپایی است و فعلاً نمی خواهد مذاکره با پرسپولیس را ادامه دهد.رفتن برانکو از پرسپولیس و حضور طارمی در زادگاهش بوشهر باعث شده است تا بازگشت آقای گل سابق لیگ برتر به جمع سرخپوشان پایتخت در بن بست قرار ...

نه پرسپولیس دنبال قطبی است و نه قطبی دنبال پرسپولیس! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیر برنامه افشین قطبی به احتمال انتخاب این سرمربی برای حضور در پرسپولیس به جای برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داد و از نحوه جدایی برانکو انتقاد کرد.

برانکو عامل تعویق در تمدید قرارداد بشار رسن با پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که قرار بود بشار رسن روز گذشته قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند، خبر جدایی برانکو ایوانکوویچ از این تیم، بشار را برای ماندن در پرسپولیس مردد کرده است.سایت السومریه عراق با اعلام این خبر نوشت: «به خاطر برانکو ایوانکوویچ، تمدید قرارداد بشار رسن با پرسپولیس در عصر روز دوشنبه به تعویق افتاد. برانکو پرسپولیس را ترک کرده و طبق اعلام رسانه های عربستانی برای دو سال به تیم الاهلی پیوسته است. اما باشگاه پرسپولیس این مسئله را قبول نکرده است.»همچنین بهروز دزهبود مدیر برنامه بش...

مسابقه مدیران در پرسپولیس/ چه کسی باید با سرمربی جدید مذاکره کند؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با جدایی برانکو ایوانکوویچ از نیمکت پرسپولیس، انتخاب جانشین وی به بزرگترین دغدغه مسئولان باشگاه تبدیل شده اما مشخص نیست چه کسی باید این کار را انجام دهد.

خانه تکانی برانکو در الاهلی عربستان با بازیکنان خارجی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه الشرق الاوسط عربستان در گزارش امروز خود درباره تیم الاهلی عربستان و برانکو ایوانکوویچ، به درخواست این مربی کُروات برای جذب بازیکنان جدید و خارجی و لزوم سازماندهی مجدد خط دفاعی الاهلی اشاره کرده است.این روزنامه نوشت: «برانکو ایوانکوویچ تعداد تقریباً زیادی از بازیکنان خارجی را تعیین کرده است تا تیم الاهلی برای جذب آنها اقدام کند. الشرق الاوسط از منابع نزدیک به باشگاه مطلع شد که برانکو بعد از تماشای دقیق بازی های فصل گذشته الاهلی، به مسئولان این باشگاه نیاز به توافق با...

باید به برانکو حق داد/ مربی داخلی برای آمدن جرات می‌خواهد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه باید به برانکو ایوانکوویچ بابت انتخاب الاهلی عربستان حق داد، گفت: هر مربی داخلی به جای برانکو بیاید از همان بازی اول «هو» خواهد شد.

حریفان پرسپولیس در اردوی پیش فصل کانادا مشخص شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، انجمن دوستی ایران و آمریکای شمالی با ارسال نامه ای به ایرج عرب مدیر عامل باشگاه فوتبال پرسپولیس تیم های مورد نظر برای انجام بازی های دوستانه با تیم پرسپولیس در کانادا را رسماً معرفی کرد.کانادا با انتشار یک پست در اینستاگرام ارسال این نامه به باشگاه را تأیید کرده است.سرخ پوشان پایتخت تابستان امسال برای نخستین بار به آمریکای شمالی سفر می کنند و در طول مدت اقامت در کانادا بازی های دوستانه ای با تیم های کانادایی خواهند داشت.به گفته ابوالفضل افشاری مدیر اجرایی کمپ تابستانی تیم ...

سهم «کشوی» مشاور پرسپولیس در فراری دادن برانکو/ دو قرارداد پوچ! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

در کنار پرداخت نکردن مطالبات برانکو ایوانکوویچ، عمل نکردن مسئولان این باشگاه به وعده هایی که داده بودند، سهم زیادی در تصمیم مرد کروات برای جدایی از سرخپوشان داشت.

بشار رسن با پرسپولیس به توافق رسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز دزهبود مدیر برنامه بشار رسن به سایت «السومریه عراق» گفت: بشار از کشورهای حاشیه خلیج فارس و ترکیه پیشنهاد داشت. با این حال او با باشگاه پرسپولیس برای تمدید قراردادش به توافق رسید.به گفته مدیر برنامه بشار رسن، قرارداد این بازیکن و پرسپولیس تا ساعاتی دیگر برای یک سال تمدید خواهد شد.

توضیحات خبرنگار مهر درباره وضعیت سرمربی پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مهدی مرتضویان، خبرنگار ورزشی مهر، درباره آخرین وضعیت سرمربیگری برانکو در پرسپولیس گفت: گزینه سرمربیگری پرسپولیس هنوز برانکو است اما مسئولین با مربیان مد نظر باشگاه در حال مذاکره هستند.

تعداد طلبکاران استقلال و پرسپولیس اعلام شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی با توجه شروع فصل نقل و انتقالات، اسامی ۱۱۵ باشگاه بدهکار حاضر در لیگ های برتر، اول، دوم و سوم را اعلام کرد.بر این اساس، باشگاه استقلال ۲۷ و باشگاه پرسپولیس ۲۰ مورد بدهی دارند که باید نسبت به رفع آن اقدام کنند. تیم تراکتورسازی هم دو طلبکار دارد.لیست کامل باشگاه های بدهکار از این لینک قابل بارگذاری است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر در صفحه ی 4

اخبار گوناگون