روی خط خبر

قهرمانی حق پرسپولیس بود/ هواداران سنگ تمام گذاشتند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، احمد نوراللهی پس از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان گفت: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و چندین موقعیت هم داشتیم که می توانستیم به گل دست پیدا کنیم اما متاسفانه بازی با ۱۳ بازیکن شرایط سختی برای ما بوجود آورد و اگر در فصل نقل و انتقالات محروم نبودیم مطمئنا امروز جام را بالای سر و هواداران را خوشحال می کردم.وی در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه گفت: هواداران برای ما سنگ تمام گذاشتند و شب رویایی را بوجود آوردند اما شرمنده آنها شدیم که نتوانستیم جام را به آنها هدیه کنیم.مدافع پر...

تلخ‌ترین نتیجه زندگی‌ام رقم خورد/ همه بازیکنان زحمت کشیدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امید عالیشاه بعد از تساوی پرسپولیس مقابل کاشیما گفت: این تلخ ترین نتیجه زندگی ام بود. امیدوار بودم با هواداران جشن قهرمانی بگیریم. فدای سر تک تک بازیکنان. همه زحمت کشیدند. شرمنده هواداران شدیم.وی تاکید کرد: تمام اعضای این تیم زحمت کشیدند و مایه افتخار ایران بودند. همین که هواداران را اینقدر خوشحال کردند خدا را شکر.هافبک پرسپولیس درباره اینکه حسرت قهرمانی به دل هواداران ماند، گفت: می شود در سالهای آینده هم قهرمان شد.

شرمنده هواداران شدیم/ وضعیت انصاری نگران کننده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، کمال کامیابی نیا پس از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان گفت: متأسفانه شرمنده هواداران شدیم و نتوانستیم در این دیدار به قهرمانی دست پیدا کرده و جام را به هواداران هدیه کنیم.کامیابی نیا افزود: هواداران می دانند که ما با ۱۳ بازیکن بازی کردیم و این شرایط برای ما بسیار سخت بود و می دانم آنها وضعیت ما را درک می کنند و همین که حضور پرشوری در ورزشگاه داشتند برای ما بسیار رضایت بخش بود.وی یادآور شد: شرمنده هواداران شدیم که نتوانستیم جام را به آنها هدیه کنیم. اما امیدوارم در نیم فصل و با...

خبر بد برای برانکو و پرسپولیسی‌ها/ انصاری ماه‌ها از میادین دور شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ امروز شنبه در ورزشگاه آزادی و بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن برگزار شد که در دقیقه ۶۸ این دیدار محمد انصاری به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفت.بنابراعلام مسئولان تیم و برانکو مصدومیت محمد انصاری جدی است و او غایب دیدارهای آینده سرخپوشان خواهد بود. در این مورد گفته می شود که انصاری رباط پاره کرده است.

لحظه بالابردن جام قهرمانی توسط کاپیتان کاشیما - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دیدار برگشت فینال هفدهمین دوره رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس و کاشیماآنتلرز در حالی با تساوی به پایان رسید که تیم ژاپنی به واسطه پیروزی در دیدار رفت قهرمان آسیا شد.

بازیکنانم قهرمان هستند/ دستانم بسته بود/ تجربه زیادی نداشتیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه تیمش به دلیل غیبت چند بازیکن جوان شده و تجربه کافی برای قهرمان شدن را نداشت گفت: بازیکنانم قهرمانان من هستند و به آنها افتخار می کنم.

لحظه اهدای مدال نقره به پرسپولیسی‌ها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دیدار برگشت فینال هفدهمین دوره رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس و کاشیماآنتلرز در حالی با تساوی به پایان رسید که تیم ژاپنی به واسطه پیروزی در دیدار رفت قهرمان آسیا شد.

پرسپولیس همیشه قهرمان است/ انتظار زیاد بیهوده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حاجی بیگی پس از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان گفت: پرسپولیس برای ما همیشه قهرمان است. ما دو فصل از پنجره نقل و انتقالات محروم بودیم و با همین نفراتی که داشتیم توانستیم به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم و این پرسپولیس برای هوادارانش همیشه قهرمان بوده و خواهد بود.عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: بازیکنان ما تمام توان خود را به کار بستند تا به فینال رسیدند. امروز هم بدشانس بودیم و توپ های ما به گل تبدیل نشد.وی در خصوص کاستی هایی که پرسپولیس داشت، گفت: اعضای هیئت...

حضور پرسپولیس در فینال شاهکار بود/ موفقیت همیشه جام گرفتن نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت سرخ پوشان گفت: موفقیت همیشه بردن جام و کسب عنوان قهرمانی نیست، بلکه موفقیت تلاش کردن تا سر حد امکان و استفاده بهینه از داشته هاست. کاری که پرسپولیس کرد.

اخبار گوناگون