روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر در صفحه ی 5

توافق الاهلی عربستان با هافبک آرژانتینی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، به موازات اعلام توافق رسمی باشگاه الاهلی عربستان با برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی، فعالیت این تیم در بازار نقل و انتقال بازیکنان ادامه دارد.الاهلی با یزید البکر ستاره تیم الفیصلی و طلال عبسی بازیکن تیم التعاون به توافق رسیده بود و حالا رسانه های عربستان از خرید جدید این تیم از آرژانتین خبر می دهند.توییتر «کل الریاضیه» عربستان امروز در خبری مدعی شد الاهلی با لوسیانو آگوستا هافبک بازی ساز به توافق رسیده است و این بازیکن هم فصل بعد شاگرد برانکو ایوانکوویچ خواهد بود.برانکو ...

صد درصد حق با برانکو است/ از طرف باشگاه عذرخواهی می‌کنم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، علی انصاریان درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس گفت: متأسفانه خبر جدایی برانکو خبر خوب بردهای تیم ملی والیبال را تلخ کرد و باعث آزار دوستان شد. البته من نباید در این ارتباط جوابگو باشم.پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: نمی دانم چرا وقتی شرایط بد می شود مسئولان جوابگو نیستند و همه فرار می کنند و تقصیر را گردن یکدیگر می اندازند. وقتی سیاست وارد فوتبال شد همه چیز خراب شد. آقای عرب، خلیلی و دیگر مسئولان باید جواب بدهند.انصاریان در خصوص جدایی برانکو به خاطر مشکلات مالی یادآور ...

آغاز مذاکره با سه گزینه خارجی/دومربی داخلی مدنظر مسئولان پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت از رفتن برانکو قید ادامه همکاری با وی را زد تا سراغ گزینه های جانشین احتمالی اش برود.

پاسخ برانکو به ادعای عرب: در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد نداریم! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در شرایطی بر داشتن قرارداد با برانکو ایوانکوویچ تا یک سال دیگر تاکید می کند که سرمربی سابق سرخپوشان حدود دو ماه پیش پاسخ این ادعا را داده بود.

باشگاه پرسپولیس تا چهارشنبه منتظر برانکو/ پروفسور ماندنی است؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

در حالی که خبر قرارداد برانکو ایوانکوویچ با یک تیم عربستانی در حال پخش است، باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که مطالبات وی فراهم شده و تا روز چهارشنبه منتظر او خواهند ماند.

خدمت مسئولان باشگاه پرسپولیس به عربستانی‌ها/ چه کسانی مقصرند؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

واکنش های عجیب و شادی های کمتر دیده شده رسانه ها عربستانی از حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم الاهلی «نمکی» است که بی تدبیری مسئولان باشگاه پرسپولیس روی زخم هواداران ریختند.

جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی سه فصل اخیر تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل تعلل مسئولان این باشگاه در پرداخت مطالباتش با تیم الاهلی عربستان وارد مذاکره شد و برای هدایت دو ساله این تیم به توافق نهایی رسید.

شروع «ناامیدکننده» برای فصل آینده/ عواقب بد در انتظار پرسپولیس! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اتفاقات اخیری که پیرامون این باشگاه رقم خورده است، گفت: پرسپولیس شروع بدی برای فصل بعدی داشته است و قطعاً عاقبت بدی هم دارد.

باشگاه پرسپولیس: به گزینه‌ای جز برانکو فکر نمی‌کنیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، ایرج عرب بعدازظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و ارسال نامه فسخ قراردادش گفت: قبلاً هم گفته بودم. برانکو نامه ای داده بود که تا روز سه شنبه مبلغ قراردادش را بدهیم. در دو نامه اعلام کردیم به باشگاه بیاید تا پول را بگیرد. هنوز روی این موضوع تاکید داریم. باشگاه فقط به برانکو فکر می کند. به گزینه دیگری نه فکر می کنیم و نه فکر خواهیم کرد.وی افزود: ایشان باید بیاید وجه خودش و دستیارانش را بگیرد. همین الان این پول قابل پرداخت است ولی محض...

الاهلی عربستان در آستانه اعلام رسمی توافق با برانکو - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ امروز با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس خواهان فسخ قراردادش شد. به این ترتیب برانکو را باید از پرسپولیس جدا شده دانست مگر اینکه اتفاقات خاصی رخ بدهد.همزمان با اعلام فسخ قرارداد برانکو با پرسپولیس، رسانه ها و فضای مجازی در عربستان به این موضوع پرداخته و از تیم الاهلی عربستان به عنوان مقصد بعدی برانکو یاد کرده اند.توییتر منتسب به نقل و انتقالات عربستان امروز در اینباره نوشت: «الاهلی عربستان در آستانه اعلام توافق با برانکو ایوانکوویچ کروات»

سازمان لیگ قهرمانی پرسپولیس در سوپر جام را تایید کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، با توجه به عدم پیش بینی این مورد در آئین نامه برگزاری مسابقات بر اساس مقررات هیأت رئیسه سازمان لیگ در این خصوص مصوب کرد در صورت قهرمانی یک تیم در لیگ برتر و جام حذفی مسابقه سوپرجام برگزار نمی شود و تیم قهرمان هر دو جام به عنوان قهرمان سوپرجام معرفی می گردد. ضمنا این مورد در آئین نامه سنوات آینده پیش بینی شد.گروه ورزشی خبرگزاری مهر صبح امروز یکشنبه در خبری اختصاصی از تصمیم سازمان لیگ برای معرفی پرسپولیس به عنوان قهرمان سوپرجام...

واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به نامه فسخ قرارداد برانکو - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ایرج عرب در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص نامه فسخ قرارداد برانکو ایوانکوویچ به باشگاه پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالبات خود گفت: اقای برانکو طلب دارد و ما هم طلب ایشان را آماده کرده ایم تا صبح دوشنبه به صورت نقد در اختیارش قرار دهیم.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: همه چیز در این باره به پرداخت پول آقای برانکو بستگی دارد که پولش را هم آماده کرده ایم. هیچ گزینه ای دیگری هم غیر از برانکو نداشته و نداریم. او سرمربی پرسپولیس است.

اختصاصی مهر/ نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به خاطر مطالباتش حاضر به ادامه همکاری نشده، نامه فسخ قرارداد خود را برای مسئولان این باشگاه ارسال کرده است و فصل آینده سرمربی این تیم نخواهد بود.

پیشنهاد تیم ترکیه‌ای به بشار رسن و تعیین مهلت برای پرسپولیس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، در شرایطی که وضعیت باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ هنوز مشخص نشده است، شرایط تمدید قرارداد بعضی از بازیکنان از جمله بشار رسن هم در ابهام قرار دارد.بشار رسن که علاقه دارد در پرسپولیس بماند، به خاطر مشکلات مالی این باشگاه در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان قرار دارد.بهروز دزهبود مدیر برنامه بشار رسن از پیشنهاد یک باشگاه ترکیه ای به این بازیکن خبر داد و گفت: در صورتی که پرسپولیس مطالبات مالی بشار را تا زمان محدود تعیین شده پرداخت نکند، مذاکره با یک تیم ترکیه ای را آغاز می کن...

جلسه مدیرعامل پرسپولیس با هافبک تیم ملی برای نرفتن به قطر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی ترابی در نیم فصل گذشته رقابت های لیگ برتر از سایپا به پرسپولیس پیوست تا جام قهرمانی این رقابت ها را با شاگردان برانکو ایوانکوویچ بالای سر ببرد.هافبک تیم ملی فوتبال ایران که دو فصل دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده است با پیشنهاد نجومی یکی از تیم های قطری روبرو شده است. ترابی طبق قراردادش می تواند با پرداخت بخشی از این پول به خارج از کشور ترانسفر شود.وی که بابت پرداخت های نه چندان مناسب پرسپولیس در ماه های اخیر ناراضی است امروز به دیذدار ایرج عرب می رود تا ضمن تشر...

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری مهر در صفحه ی 5

اخبار گوناگون