روی خط خبر

دردسر تازه پرسپولیس؛ بازیکنان بی‌جانشین

همان روزی که فیفا پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را بست، امروز را می شد پیش بینی کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، حدس می زدیم که ستاره ها بروند و برانکو بماند با یک تیم نصفه و نیمه و انتظارهایی که کمترینش، قهرمانی است. پرسپولیس حالا درست همان جایی ایستاده که پیش بینی می شد. یازده تا بازیکن دارد که تا وقتی مصدوم و محروم نشوند، ترکیب اصلی را تشکیل خواهند داد و یک نیمکت جوان و بی تجربه که تنها بازیکنان امتحان پس داده اش گادوین منشا و شایان مصلح هستند. همه دارایی پرسپولیس دست کم تا نیم فصل، همین است و با...

بازیکن مدنظر پرسپولیس به تهران می‌آید

خبرگزاری فارس: ایمن حسین بازیکن عراقی و مد نظر تیم فوتبال پرسپولیس برای مذاکرات نهایی به تهران خواهد آمد تا در صورت توافق نهایی از نیم فصل دوم در تیم پرسپولیس حاضر شود.این بازیکن قرار است تا اواخر هفته جاری یا هفته آینده راهی تهران شود تا مذاکرات خود را با گرشاسبی انجام دهد.

پیراهن پرسپولیس به فرزند مرحوم نوروزی اهدا شد

خبرگزاری فارس: پیش از ظهر امروز همسر و فرزندان مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم پرسپولیس به دیدار حمیدرضا گرشاسبی رفتند و با او دیدار کردند.در این دیدار که به دعوت حمیدرضا گرشاسبی انجام شده بود خانواده مرحوم نوروزی درباره وضعیت خود با سرپرست باشگاه صحبت کردند و همچنین صحبت هایی هم در خصوص مطالبات این مرحوم انجام شد.در پایان این دیدار گرشاسبی یک پیراهن پرسپولیس را به هانی نوروزی فرزند مرحوم هادی نوروزی اهدا کرد.

بازیکن مدنظر پرسپولیس به تهران می‌آید

به گزارش مشرق، ایمن حسین بازیکن عراقی و مد نظر تیم فوتبال پرسپولیس برای مذاکرات نهایی به تهران خواهد آمد تا در صورت توافق نهایی از نیم فصل دوم در تیم پرسپولیس حاضر شود.این بازیکن قرار است تا اواخر هفته جاری یا هفته آینده راهی تهران شود تا مذاکرات خود را با گرشاسبی انجام دهد.

پرسپولیس از جدایی صادق محرمی ستاره جوان تیمش بزرگ ترین ضربه را خورده است

این تابستان چند مهره کلیدی از جمع سرخپوشان جدا شدند. نوشته جدایی این بازیکن بزرگ ترین ضربه را به پرسپولیس وارد کرد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

طاهرخانی ؛ اعلام آمادگی حمید طاهرخانی به برانکو ؛ با ستاره نوظهور برانکو آشنا شوید!

دیدار امیدهای پرسپولیس با شاگردان برانکو فرصت خوبی برای نیمکت نشینان این تیم بود تا توانایی خود را به سرمربی نشان دهند. نوشته عکس ؛ با ستاره نوظهور برانکو در پرسپولیس آشنا شوید! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هادی نوروزی ؛ همسر و فرزند هادی نوروزی با گرشاسبی ملاقات کردند ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس پیراهن این باشگاه را به فرزند هادی نوروزی کاپیتان فقید این تیم تقدیم کرد. نوشته هدیه ی ارزنده گرشاسبی به هانی، یادگار کاپیتان فقید پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس با 4 مهاجم مقابل امید پرسپولیس ؛ ترکیب عجیب برانکو برای دیدار دوستانه پرسپولیس

تیم پرسپولیس تهران عصر امروز در دیداری دوستانه به مصاف امید پرسپولیس رفت که با پیروزی 4 گله تیم بزرگسالان خاتمه یافت. نوشته عکس ؛ ترکیب عجیب برانکو برای دیدار دوستانه پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی شریفی - منشا؛ زوج موفق در بازی‌های دوستانه ؛ با زوج ویرانگر پرسپولیس آشنا شوید!

مهدی شریفی و گادوین منشا نقش پررنگی در گل های تیم پرسپولیس در بازی های دوستانه داشته اند. نوشته عکس ؛ با زوج ویرانگر پرسپولیس آشنا شوید! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

گزارش سایت AFC از ۴ تقابل به یاد ماندنی نمایندگان ایران و قطر با یادی از مرحوم نوروزی

پرسپولیس نیوز: سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، به چهار دیدار به...   ادامه مطلب... نوشته گزارش سایت AFC از ۴ تقابل به یاد ماندنی نمایندگان ایران و قطر با یادی از مرحوم نوروزی اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون