روی خط خبر

شماره پیراهن شریفی در پرسپولیس

به گزارش مشرق، فرشاد احمدزاده که در سه سال گذشته پیراهن شماره ۱۰ پرسپولیس را برتن داشت از جمع سرخپوشان پایتخت جدا شد تا شماره پیراهنش خالی بماند.مهدی شریفی مهاجم جدید پرسپولیس که قراردادش را با این باشگاه امضا کرده است قصد پوشیدن شماره ۱۰ پرسپولیس را دارد. وی که به دلیل محرومیت باشگاه نمی تواند تا نیم فصل با پیراهن پرسپولیس به میدان برود پس از بازگشت برانکو ایوانکوویچ از تعطیلات گفتگویی را با سرمربی کروات پرسپولیس داشت تا نتیجه اش اعلام پوشیدن شماره ۱۰ پرسپولیس در فصل جاری شود.مهدی شریفی همچنین ...

برانکو، نیک سیرت را بخشید

به گزارش مشرق، برانکو ایوانکوویچ بعد از بازگشت به ایران خواستار ادامه کار اصغر نیک سیرت در پرسپولیس شد. این در حالی است که کمیته اخلاق نیک سیرت را یک ماه از حضور در تمرینات و بازی های پرسپولیس محروم کرده بود و بعد از گذشت این دوران او از روز گذشته در تمرین سرخپوشان شرکت کرد.سرمربی پرسپولیس در نشست اخیرش با حمیدرضا گرشاسبی اعلام کرد که مشکلی با نیک سیرت ندارد و او می تواند به کارش ادامه دهد.

پرسپولیس فصل بعد چه برندی می‌پوشد؟

به گزارش مشرق، تیم فوتبال پرسپولیس فصل گذشته با البسه برند جوما همکاری می کرد که این قرارداد در پایان فصل گذشته به پایان رسید.در پی مذاکرات با برندهای مختلف، در نهایت باشگاه پرسپولیس با برند لنینگ قرارداد همکاری امضا کرد و این شرکت لباس های پرسپولیسی ها را در فصل آینده تامین خواهد کرد.مدت زمان این قرارداد به مدت یک فصل خواهد بود.

مرخصی مدافع پرسپولیس از برانکو

به گزارش مشرق، محمد انصاری مدافع تیم پرسپولیس روز گذشته با لباس شخصی در تمرین این تیم حاضر شد و تمرین نکرد اما در جلسه حمیدرضا گرشاسبی و برانکو با بازیکنان حضور پیدا کرد.انصاری سپس بعد از چند دقیقه صحبت با برانکو از وی مرخصی گرفت تا در ۴ روز آینده در تمرینات سرخ پوشان حضور نداشته باشد.انصاری به دلیل مسائل شخصی از برانکو مرخصی گرفت که سرمربی پرسپولیس هم با این مرخصی موافقت کرد.

برنامه‌های پرسپولیس تا لیگ هجدهم مشخص شد - اخبار تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کادر فنی سرخپوشان پایتخت برنامه کامل تمرینات و اردو، بازی های دوستانه و استراحت تیم فوتبال پرسپولیس تا آغاز هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) را به شرح زیر اعلام کرد:* قرمزپوشان امروز چهارشنبه در نوبت صبح تمرین بدنسازی پرفشاری را انجام دادند.* تیم فوتبال پرسپولیس فردا در دو نوبت تمرین خواهد داشت و روز جمعه طعم اولین استراحت را از آغاز تمرینات، خواهد چشید.* پیگیری تمرینات طی روزهای شنبه و یکشنبه (دوم و سوم تیر...

باشگاه پرسپولیس ؛ شکایت باشگاه پرسپولیس از وکیل، پنجره نقل و انتقالات را باز نمی‌کند!

بسته شدن و بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات یک خبر عجیب نیست. نوشته اقدام عجیب از باشگاه ” پرسپولیس ” ؛ از این فرد شکایت می کنیم ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اگر پیشنهاد خارجی داشتم، اجازه بدهید بروم! ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

انصاری که پیشتر اعلام کرده بود اگر پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته بماند از این تیم جدا نخواهد شد، دیروز به دیدار گرشاسبی رفت تا شرایط خود را اعلام کند. نوشته لو رفت ! بندی که مدافع با اخلاق ” پرسپولیس ” در قرارداد سه ساله خود گنجاند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شجاع خلیل‌زاده ؛رابطه صمیمانه بین شجاع خلیل‌زاده و اعضای کادر فنی پرسپولیس

در پرسپولیس هنوز از همان روش های قدیمی استفاده می شود! بازیکنانی که خیلی شیطنت می کنند با تنبیه بدنی جریمه می شوند تا با دقت بیشتری تمرینات را دنبال کنند. نوشته با شلوغ ترین و پرسر و صداترین بازیکن ” پرسپولیس ” آشنا شوید ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تست جامع پزشکی گرفته شد ؛ روند درمانی ربیع خواه به خوبی پیش می رود

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبق برنامه کادر فنی، تست جامع پزشکی از بازیکنان گرفته شد و هیچ مشکلی برای فصل پیش رو نخواهیم داشت. نوشته یک خبر فوق العاده برای پرسپولیسی ها … اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اخبار گوناگون