روی خط خبر

حمله هوادار مسجد سلیمان به تماشاگران پرسپولیس با چاقو! / هوادار «چاقوکش» نفت دستگیر شد

پرسپولیس نیوز : یکی از هواداران نفت مسجد سلیمان با...   ادامه مطلب... نوشته حمله هوادار مسجد سلیمان به تماشاگران پرسپولیس با چاقو! / هوادار «چاقوکش» نفت دستگیر شد اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

از طرف مسجدسلیمانی‌ها از پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم

پرسپولیس نیوز : بازیکن نفت مسجدسلیمان گفت: از طرف مسجد...   ادامه مطلب... نوشته میری: از طرف مسجدسلیمانی ها از پرسپولیس عذرخواهی می کنم اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

واکنش تکراری برانکو به صفرـصفر خودساخته(عکس) :: ورزش سه

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که سرخپوشان بخصوص در نیمه اول کاملا پایین تر از حد انتظار هواداران بازی کردند پرسپولیس با وجود تسلط بر توپ کمتر در موقعیت ایجاد موقعیت و شکل دادن به بازی قرار گرفت و در نهایت یک امتیاز دیگر را به شاگردان عبدالله ویسی تقدیم کرد.پرسپولیس که با ارنج بازی های قبلی به میدان رفته بود به نظر در این مسابقه احتیاج به تغییراتی برای شکستن لایه های دفاعی حریف داشت که تعویض های دیرهنگام و عدم شادابی در شکل بازی پرسپولیس درست مثل استقلال خوزستان این فرصت را از شاگردان برانکو گرفت.ن...

دیوارکشی به سبک سختکوش های مسجدسلیمان(عکس) :: ورزش سه

اگرچه سبک بازی نفت مسجدسلیمان چندان مورد علاقه هواداران فوتبال قرار ندارد اما آنها توانستند با رشادت و از خود گذشتگی و البته کمی ضدفوتبال یک امتیاز حساس مقابل پرسپولیس به خانه هدیه ببرند.

نکته مثبت این بود که باز هم گل نخوردیم/ نتیجه به نفع ما نیست بازیکنان عصبی‌تر می‌شوند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: وقتی با این سبک تیم حریف بازی می کند زمان در بازی می گذرد و نتیجه به نفع ما نیست بازیکنان عصبی تر می شوند و تمرکز از دست می دهند.

نقاط مثبت پرسپولیس که نوراللهی و کامیابی‌نیا بودند را بستیم

سر مربی تی نفت مسجد سلیمان گفت:صددرصد برنامه ریزی کرده بودیم که بازی دفاعی انجام دهیم. ما نقاط مثبت پرسپولیس را که نوراللهی و کامیابی نیا بودند، بسته بودیم و آنها را وادار کردیم که با سیدجلال و شجاع در دفاع بازی کنند.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون