روی خط خبر

پروین و کلانی به دیدار صالحی‌امیری رفتند + عکس

پرسپولیس نیوز: پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس امروز به دیدار رئیس کمیته ملی...   ادامه مطلب... نوشته پروین و کلانی به دیدار صالحی امیری رفتند + عکس اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پروین و کلانی به دیدار صالحی‌امیری رفتند

خبرگزاری فارس: علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس امروز به دیدار رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک رفت و جلسه صمیمانه ای را با او برگزار کرد.در این جلسه که حسین کلانی و سعید شیرینی، پروین را همراهی می کردند اسطوره باشگاه پرسپولیس گزارشی از عملکرد کانون پیشکسوتان این باشگاه و فعالیت های آن در بخش اقتصادی و ورزشی ارائه کرد.همچنین حسین کلانی مشکلات پیشکسوتان را مطرح و گلایه هایی را در این خصوص عنوان کرد.صالحی امیری ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده از سوی کانون پیشکسوتان پرسپولیس اعلام کرد که...

علی پروین و حسین کلانی به دیدار صالحی امیری رفتند

طرفداری- علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس امروز به دیدار رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک رفت و جلسه صمیمانه ای را با او برگزار کرد.در این جلسه که حسین کلانی و سعید شیرینی، پروین را همراهی می کردند اسطوره باشگاه پرسپولیس گزارشی از عملکرد کانون پیشکسوتان این باشگاه و فعالیت های آن در بخش اقتصادی و ورزشی ارائه کرد.همچنین حسین کلانی مشکلات پیشکسوتان را مطرح و گلایه هایی را در این خصوص عنوان کرد.به نقل از فارس، صالحی امیری ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده از سوی کانون پیشکسوتان پرسپولیس اعل...

پرسپولیس ؛ با وجود محرومیت ها و مصدومیت ها، پرسپولیس همچنان بهترین خط دفاع لیگ هجدهم

با وجود اینکه پرسپولیس در لیگ هجدهم با محرومیت نقل و انتقالاتی و مصدومیت بازیکنان دست و پنجه نرم می کند، اما این تیم همچنان بهترین خط دفعا لیگ هجدهم است. نوشته غرش شیرهای زخمی در لیگ هجدهم؛ پرسپولیس در یک قدمی شگفتی سازی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امیدوارم طلسم بزرگ المپیکی نشد تیم ملی امید ایران را بشکنیم

شاهین عباسیان که از سوی زلاتکو کرانچار به تیم ملی امید ایران دعوت شد گفت: امیدوارم طلسم بزرگ المپیکی نشد تیم ملی امید ایران را بشکنیم. نوشته رویای بزرگ بازیکن پرسپولیس در تیم ملی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تمرین در تیم اصلی بهترین اتفاق زندگی من بود

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم امید پرسپولیس که در تمرینات...   ادامه مطلب... نوشته علیپور؛ هافبک تیم امید پرسپولیس: تمرین در تیم اصلی بهترین اتفاق زندگی من بود اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

اخبار گوناگون