روی خط خبر

دستگیری هوادار «چاقوکش» نفت مسجدسلیمان+ عکس

یکی از هواداران نفت مسجدسلیمان در پایان بازی با چاقو به سمت هواداران پرسپولیس حمله ور شد. به گزارش فرتاک ورزشی، در پایان دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان درگیری میان هواداران دو تیم به وجود آمد که این درگیری فیزیکی به چاقوکشی هم کشیده شد.یکی از هواداران نفت مسجدسلیمان چاقو در دست دارد که در تصویر شکار شده است. مأموران یگان ویژه ورزشگاه نیز این هوادار را شناسایی کرده و روی صورت او لیزر انداختند و او را دستگیر کردند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

واکنش پیام حیدری به تغییر داور دیدار پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان

داور مسابقه تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان به تغییر داور این بازی واکنش نشان داد. به گزارش فرتاک ورزشی، پیام حیدری داور دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در پاسخ به پرسشی در مورد اینکه چرا او به جای علی صفایی به عنوان داور این بازی انتخاب شد، گفت: در جریان این موضوع نیستم. کمیته داوران چنین درخواستی داشت.دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال با تساوی بدون گل خاتمه یافت.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

پاسخ جالب بیرانوند به درخواست مصاحبه خبرنگاران

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس به درخواست خبرنگاران برای مصاحبه، پاسخ جالبی داد. به گزارش فرتاک ورزشی، پس از تساوی بدون گل تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، خبرنگاران برای مصاحبه به سمت علیرضا بیرانوند رفتند. دروازه بان پرسپولیس این درخواست را رد کرد و گفت: چند هفته می خواهم با آرامش زندگی کنم!برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

لبخند تلخ برانکو (عکس) | فرتاک ورزشی

تیم پرسپولیس تهران با کسب تساوی برابر نفت مسجدسلیمان صدر جدول مسابقات را از دست داد و در رده سوم جدول قرار گرفت. به گزارشفرتاک ورزشی، دقایقی پیش تیم پرسپولیس تهران از هفته چهارم رقابت های لیگ برتر برابر نفت مسجدسلیمان قرار گرفت و با کسب تساوی بدون گل برابر این تیم صدر جدول را از دست داد و با هشت امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفت.این دومین تساوی متوالی بدون گل پرسپولیس در دو هفته اخیر مقابل حریفان خوزستانی است تا این تیم با از دست دادن ۴ امتیاز حساس مقابل حریفانش حالا به علت تفاضل گل کمتر نسبت...

برانکو: ناراحت و غمگین هستیم/نفت مسجدسلیمان ضدفوتبال بازی می‌کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ناراحت و غمگین هستیم که نتوانستیم سه امتیاز بازی مقابل نفت مسجدسلیمان را بگیریم. به گزارش فرتاک ورزشی، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: ناراحت و غمگین هستیم که نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم. به خاطر امتیازها و البته هواداران مان ناراحت هستیم. هواداران 90 دقیقه ما را تشویق کردند و به برد امیدوار بودند.وی افزود: ما انتظار این بازی را داشتیم که تیم حریف بسته بازی کرده و باتعصب و انگیزه ظاهر شود. کلید این بازی زدن گل اول...

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون