روی خط خبر

وحید امیری احتمالا ترجیح می دهد که به ماندن خود در تیم پرسپولیس ادامه دهد

پرسپولیس در فصل جابجایی تابستانی از جذب بازیکن محروم است و همین باعث شده تا برانکو ایوانکوویچ قبل از هر چیزی دغدغه نگه داشتن بازیکن کلیدی و تاثیر گذار تیمش را داشته باشد.

سروش رفیعی احتمالا در قطر می ماند

سرور جپاروف از توجه ویژه و علاقه زیادی که برای تمدید قرارداد مامه تیام می شود ناراحت است سرور جپاروف از توجه ویژه و علاقه زیادی که برای تمدید قرارداد مامه تیام می شود ناراحت استسرور جپاروف از توجه ویژه و علاقه زیادی که برای تمدید قرارداد مامه تیام می شود ناراحت استجباروف آمدنش به تهران را موکول به دریافت قسط آخر کرده است جباروف آمدنش به تهران را موکول به دریافت قسط آخر کرده استباشگاه استقلال مدتی می شود با جذب چند بازیکن کار خود را در نقل و انتقالات آغاز کرده اما آنها هنوز در تمدید قرارداد بازی...

وحید امیری مورد توجه تیم ترکیه ای

پیش تر مدانستیم با توجه به درخشش وحید امیری در جام جهانی این احتمال وجود دارد که این هافبک ملی پوش مورد توجه تیم های خارجی قرار بگیرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وحید امیری یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس است که برانکو روی تمدید او ناکید ویژه دارد ولی او تمدید را به بعد از جام جهانی موکول کرد. شنیدیم یک باشگاه ترکیه ای که پیش تر به دنبال خرید علیرضا بیرانوند بود، حالا همشهری او را هم می خواهد. این تیم ترکیه ای بازی های وحید امیری در جام جهانی را با دقت زیر نظر گرفته اس...

تیم پرسپولیس ؛ حضور عالیشاه در خط حمله پرسپولیس , اندیشه تاکتیکی برانکو برای فصل جدید

تیم فوتبال پرسپولیس برانکو در سه فصل متوالی بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار داشت و در این مدت ۱۴۴ بار دروازه حریفان را فرو ریخت. نوشته لو رفت ! سیستم ” برانکو ” برای فصل جدید مشخص شد ؛ ” پروفسور ” ترکیب را دگرگون می کند ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی شیری در نیم فصل اول در پیکان خواهد بود ؛ ستاره "پرسپولیسی" آبی پوش می شود!

جلسه سرمربیان پیکان و پرسپولیس در خصوص وضعیت مهدی شیری برگزار شد. نوشته رسمی ! ستاره محبوب “برانکو” از “پرسپولیس” جدا می شود ! ستاره “پرسپولیسی” آبی پوش می شود! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

برای سروش فعلاً قطر در اولویت است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فعلاً برای سروش رفیعی ادامه حضور در قطر اولویت است و تصمیمی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد. نوشته خبر عجیب درباره “سروش رفیعی” ! سروش رفیعی تصمیمش را گرفت نه به “پرسپولیس” ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی شیری از روز شنبه هفته آینده در تمرینات پیکان حاضر می شود ؛ پارس فوتبال

سرمربی پرسپولیس و پیکان روز گذشته ( پنج شنبه ) جلسه صمیمانه ای برگزار کردند و طی آن برای حضور مهدی شیری تا نیم فصل در پیکان به توافق رسیدند. نوشته قطعی شد ! ” پرسپولیسی ها ” در مورد این ستاره نقل و انتقالات تصمیمشان را گرفتند ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وحید امیری احتمالا ترجیح می دهد که به ماندن خود در تیم پرسپولیس ادامه دهد ؛ پارس فوتبال

پرسپولیس در فصل جابجایی تابستانی از جذب بازیکن محروم است و همین باعث شده تا برانکو ایوانکوویچ قبل از هر چیزی دغدغه نگه داشتن بازیکن کلیدی و تاثیر گذار تیمش را داشته باشد. نوشته نگران نباشید ! این ” پرسپولیسی ” به خانواده اش وابسته است و زبان انگلیسی هم بلد نیست ! جدا نمی شود ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سروش رفیعی احتمالا در قطر می ماند ؛ خبرگزاری فوتبال ایران ؛ پارس فوتبال

سروش رفیعی تصمیمی برای بازگشت به پرسپولیس ندارد و احتمالا در قطر خواهد ماند. نوشته خبری غیر منتظره برای هواداران ” پرسپولیس ” در مورد بمب جذاب نقل و انتقالات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وحید امیری مورد توجه تیم ترکیه ای ؛ شوک بزرگ به "برانکو" و پرسپولیسی ها

پیش تر مدانستیم با توجه به درخشش وحید امیری در جام جهانی این احتمال وجود دارد که این هافبک ملی پوش مورد توجه تیم های خارجی قرار بگیرد. نوشته شوک بزرگ به “برانکو” ! ستاره ملی پوش “پرسپولیس” مشتری دست به نقد پیدا کرد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اخبار گوناگون