روی خط خبر

اظهارات محمدرضا حاجی بیگی در خصوص وضعیت پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس

تمجید اسطوره فوتبال ایتالیا از رونالدوتمجید اسطوره فوتبال ایتالیا از رونالدوخبرگزاری میزان- اسطوره فوتبال ایتالیا از فوق ستاره پرتغالی تمجید کرد. عکس/ حرکت عجیب مارادونا در بازی آرژانتین و کرواسیعکس/ حرکت عجیب مارادونا در بازی آرژانتین و کرواسیبه گزارش مشرق، در نیمه اول دیدار کرواسی و آرزانتین که در نهایت با برتری 3-0 کروات ها پایان یافت، زمانی که تیم ملی آرژانتین موقعیت خوبی برای زدن... تیم انگلیسی به دنبال بازیکن پرسپولیسی تیم ملی تیم انگلیسی به دنبال بازیکن پرسپولیسی تیم ملییکی از تیم های ان...

کمال کامیابی‌نیا با درخواست تمدید سه ساله با پرسپولیس مدیران را خوشحال کرد ؛ پارس فوتبال

ماجرای تمدید قرارداد کمال کامیابی نیا و اخبار و حواشی مربوط به آن را می دانید. کمال بعد از مانور خبری گسترده ای که روی سفرش به ترکیه داشت، به دفتر باشگاه رفت و قراردادش را برای سه فصل، تمدید کرد. نوشته اتفاقی باورنکردنی ! جمله ای از ستاره خبرسازِ ” پرسپولیس ” که مدیران را شگفت زده کرد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمدرضا حاجی‌بیگی ؛ اظهارات حاجی‌بیگی در خصوص وضعیت پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس

محمدرضا حاجی بیگی در خصوص وضعیت پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس توضیح داد . نوشته مسیر انحرافی فردی که باشگاه ” پرسپولیس ” به او اعتماد کرده بود ” پرسپولیسی ها ” را به دردسر انداخت ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

برانکو در انتظار بازی سوپرجام با استقلال است ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

برانکو نه تنها اعتراضی به سوپرجام ندارد بلکه در مصاحبه ای اعلام کرده که ما تا شروع لیگ برتر چندین بازی تدارکاتی داریم که یکی از این بازی ها سوپرجام است. نوشته نقشه سرمربی ” پرسپولیس ” برای ” استقلالی ها ” ؛ ” پروفسور ” برای این اتفاق لحظه شماری می کند ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

برگزاری پرسپولیس _ پدیده در ورزشگاه امام رضا منوط به دستور شورای تامین

پرسپولیس نیوز : در حالی که آستان قدس رضوی با برگزاری مسابقات تیم پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع) موافقت کرده اما هنوز شورای تامین مشهد موافقت خود را اعلام نکرده است. در حالی که آستان قدس رضوی با برگزاری بازی های تیم پدیده در ورزشگاه امام رضا موافقت کرده است اما هنوز شورای تامین مشهد موافقت خود را برای برگزاری این بازی در ورزشگاه امام رضا اعلام نکرده است. این طور که گفته می شود قرار است هیات فوتبال خراسان رضوی و باشگاه پدیده هفته آینده در این خصوص جلسه ای را با فرماندار مشهد برگزار کنند. این در...

برگزاری پرسپولیس _ پدیده در ورزشگاه امام رضا منوط به دستور شورای تامین

پرسپولیس نیوز : در حالی که آستان قدس رضوی با...   ادامه مطلب... نوشته برگزاری پرسپولیس _ پدیده در ورزشگاه امام رضا منوط به دستور شورای تامین اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

به زودی نامه فیفا به دستمان می‌رسد/ نیلسون طلبکار جدید باشگاه است

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بدهی های خارجی ما تمام نمی شود و...   ادامه مطلب... نوشته گرشاسبی: به زودی نامه فیفا به دستمان می رسد/ نیلسون طلبکار جدید باشگاه است اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

اخبار گوناگون