روی خط خبر

قنبرپور: ضیافت ناهار برای تیم لازم بود/ بازیکنان فقط درددل کردند - اخبار تسنیم

مصطفی قنبرپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد برگزاری ضیافت ناهار بازیکنان پرسپولیس و مربیان این تیم گفت: بنا به درخواست برانکو ایوانکوویچ این ضیافت امروز (ظهر) با حضور کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم برگزار شد تا خستگی چند روز تمرینات و بازی ها به نوعی از تن بازیکنان خارج شود.وی افزود: جمع شدن این چنینی اعضای تیم در یک فضای صمیمی و دوستانه برای ما لازم بود و مطمئناً به اتحاد و یکدلی اعضای تیم کمک شایانی خواهد کرد.مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد گلایه هایی که برخی بازیکنان...

خبر خوشحال کننده برای برانکو و پرسپولیسی‌ها+عکس

هافبک پرسپولیس که به او لقب پسر برانکو را دادند، دویدن را آغاز کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محسن ربیع خواه هافبک پرسپولیس که به او لقب پسر برانکو را دادند و فصل گذشته رباط صلیبی خود را جراحی کرده بود از روز گذشته دویدن را آغاز کرد.این بازیکن با مارکو مربی بدنساز پرسپولیس تمرینات نرم دوی را آغاز کرد و به نظر می رسد طی روزهای آینده دویدن این بازیکن با سرعت بیشتری انجام شود.طبق نظر پزشکان ربیع خواه می تواند از اواخر شهریور ماه کار با توپ را آغاز کند.

ترابی در مظان تخلف؛ تراکتورسازی در مظان اتهاماتی بزرگ‌تر

یکی از جنجالی ترین پرونده های این روزهای فوتبال ایران شکایت باز تراکتورسازی از مهدی ترابی است. مهدی ترابی که فعلا در سایپا بازی می کند اما برای آینده با پرسپولیس قرارداد دارد.

بازگشت بازیکن محبوب برانکو به تمرینات پرسپولیس

محسن ربیع خواه که چند ماه قبل رباط صلیبی خود را جراحی کرده بود از روز گذشته دویدن را آغاز کرد.این بازیکن با مارکو مربی بدنساز پرسپولیس تمرینات نرم دوی را آغاز کرد و به نظر می رسد طی روز های آینده دویدن این بازیکن با سرعت بیشتری انجام شود.طبق نظر پزشکان ربیع خواه می تواند از اواخر شهریور ماه کار با توپ را آغاز کند.

مصدومیت مهاجم پرسپولیس جدی نیست

خبرگزاری فارس: گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس در جریان بازی تدارکاتی این تیم مقابل شهاب از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و لنگان محل تمرین تیمش را ترک کرد.البته مشکل این بازیکن جدی نیست و از فردا می تواند تیم پرسپولیس را در تمرینات و بازی مقابل نفت مسجدسلیمان همراهی کند.

ضیافت ناهار برانکو برای بازیکنان پرسپولیس در حضور محمود خوردبین

طرفداری- بازیکنان پرسپولیس ظهر امروز (دوشنبه) طبق برنامه قبلی ناهار را در یکی از رستوران های تهران میهمان برانکو ایوانکوویچ بودند. محمود خوردبین که پیش از این سرپرست تیم پرسپولیس بود، در این ضیافت شرکت کرد و مورد استقبال برانکو و شاگردانش قرار گرفت.به گزارش تسنیم، تمرین امروز پرسپولیس تعطیل است و سرخپوشان از عصر فردا پشت درهای بسته تمرینات خود را برای دیدار روز جمعه مقابل نفت مسجدسلیمان آغاز خواهند کرد.

محسن ربیع خواه دویدن را آغاز کرد

طرفداری- محسن ربیع خواه که چند ماه قبل رباط صلیبی خود را جراحی کرده بود از روز گذشته دویدن را آغاز کرد.به گزارش فارس، این بازیکن با مارکو مربی بدنساز پرسپولیس تمرینات نرم دوی را آغاز کرد و به نظر می رسد طی روزهای آینده دویدن این بازیکن با سرعت بیشتری انجام شود.طبق نظر پزشکان ربیع خواه می تواند از اواخر شهریور ماه کار با توپ را آغاز کند.

گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید بدهی‌ما خیلی کمتر ازباشگاه استقلال است

سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید بدهی ما خیلی کمتر از باشگاه استقلال است. نوشته گرشاسبی؛ ما بخش عمده ای از بدهی های پرسپولیس را پرداخت کردیم و عده ای نیز طلب خود را بخشیدند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنان پرسپولیس و خوردبین در ضیافت ناهار برانکو

پرسپولیس نیوز: ضیافت ناهار پرسپولیسی ها با حضور سرپرست پیشین این تیم...   ادامه مطلب... نوشته بازیکنان پرسپولیس و خوردبین در ضیافت ناهار برانکو اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پایه های پرسپولیس خود را بالا کشیدند

تیم های پایه پرسپولیس، رقابت های هفته هشتم تهران را با دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست به پایان رساندند. تیم امید با پیروزی در این هفته، خود را در جدول بالا کشید و تیم جوانان هم موقعیت خود را در رتبه های بالایی جدول حفظ کرد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون