روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گلر جوان جواب اعتماد نکونام را داد+ عکس از منبع افکار. "

گلر جوان جواب اعتماد نکونام را داد+ عکس

گلر جوان فولاد موفق شد تا در اولین تجربه حضور خود در لیگ بیست و یکم، یک کلین شیت به نام خودش ثبت کند.

تیم فولاد خوزستان روز گذشته در دیدار برابر پدیده مشهد موفق شد تا با دو گل شیمبا و پاتوسی برابر حریف خود به برتری برسد. جواد نکونام در این دیدار ترجیح داده بود که از علی غلامزاده درون دروازه تیمش استفاده کند و وی را جانشین احسان مرادیان کرد.غلامزاده که در دیدار برابر شهرداری نوشهر در جام حذفی نیز به میدان رفته بود نیز به مانند آن دیدار توانست دروازه تیمش را بسته نگه دارد و با کلین شیت از زمین بیرون بیاید. این دروازه بان جوان در شروع مجددها، توپ های هوایی و همچنین بازی با پا عملکرد خوبی از خود نشان داد تا هواداران فولاد را به داشتن یک دروازه بان جوان در تیمشان امیدوار کند.البته به جز غلامزاده، محمدرضا گلی و رضا جلالی دو گلر دیگر جوان تیم فولاد هستند که به همراه احسان مرادیان زیر نظر نادر غبیشاوی مربی گلرهای فولاد خود را آماده مسابقات می کنند. فولاد خوزستان در دیدار بعدی خود در کرمان به مصاف مس خواهد رفت و پس از آن در تهران میهمان پرسپولیس خواهد بود تا شاگردان نکونام پس از گذراندن یک نیم فصل طاقت فرسا به استراحت بروند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گلر جوان جواب اعتماد نکونام را داد+ عکس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×