روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " با بدشانس‌ترین بازیکن هفته آخر نیم‌فصل آشنا شوید+ عکس از منبع افکار. "

با بدشانس‌ترین بازیکن هفته آخر نیم‌فصل آشنا شوید+ عکس

محمد علی نژاد، وینگر آلومینیوم در تقابل با سپاهان روی سه صحنه مهم بدشانس بود که نتوانست تیمش را به گل برساند.

آلومینیوم دیروز در یکی از مهم ترین مسابقات هفته پایانی نیم فصل توانست سپاهان را متوقف کند ولی در همین بازی می توانست روی چند صحنه صاحب فرصت گلزنی شود و به گل برسد که روی یک صحنه کریستوفر نت اجازه نداد این اتفاق بیفتد.محمد علی نژاد که در این فصل نمایش موثری به عنوان وینگر چپ آلومینیوم داشته و با حرکات سریع و تکنیکی خود بارها خط دفاعی حریفان را آزار داده، دیروز هم انگیزه زیادی مقابل سپاهان داشت که تلاش ۹۰ دقیقه ای او منجر به گل برای اراکی ها نشد و این بازیکن نیز نتوانست در گل سازی یا گلزنی خوش شانس باشد.علی نژاد که در این فصل دو پاس گل مقابل فولاد خوزستان و پرسپولیس داده، دیروز هم روی دو صحنه مشکوک به پنالتی که موجب اعتراض اراکی ها هم شده، سرنگون شد، اما داور مسابقه در هر دو مرتبه اعتقادی به گرفتن پنالتی نداشت تا وینگر چپ آلومینیوم نتواند تیمش را صاحب ضربه پنالتی کند.اما جدی ترین موقعیت گلزنی آلومینیوم در دقیقه ۵۴ اتفاق افتاد؛ جایی که شروع مجدد سریع و خوب رامتین سلیمان زاده از زمین خودی به پشت مدافعان سپاهان رفت و علی نژاد که با سرعت بالا خود را به تیرک دوم رسانده بود، خود را در موقعیت گلزنی قرار داد که ضربه سر او را کریستوفر نت به زیبایی دفع کرد و به کرنر فرستاد تا این بازیکن در زدن گل هم بدشانس باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " با بدشانس‌ترین بازیکن هفته آخر نیم‌فصل آشنا شوید+ عکس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×