روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توماس فرهیت مهاجم هلندی مد نظر پرسپولیس کیست؟ از منبع افکار. "

توماس فرهیت مهاجم هلندی مد نظر پرسپولیس کیست؟

پرسپولیس در نیم فصل احتمالا یک مهاجم خارجی جذب خواهد کرد که یک بازیکن هلندی گویا مد نظر سرخ هاست.

گلر گذشته تراکتور می گوید مهاجم هلندی مد نظر باشگاه پرسپولیس بازیکن بسیار قدرتمندی است.توماس فِرهیت (Thomas Verheydt) مهاجم هلندی و ۱۹۲ سانتیمتری که در حال حاضر در باشگاه دسته دومی آدو دن هاخ هلند بازی می کند، مدنظر پرسپولیس قرار دارد. نشریه elfvoetbal، از پرسپولیس به عنوان یکی از تیم های خواهان این مهاجم گلزن نام برده است.پرسپولیس در خط حمله ی خود عبدی،آل کثیر و پاکدل را در اختیار دارد اما با این حال از چند ماه پیش بحث حضور یک مهاجم خارجی در این تیم مطرح شده است.گفته می شود احتمال دارد در نیم فصل حامد پاکدل از این تیم جدا و مهاجم خارجی جایگزین او شود.تیم پرسپولیس ایران قصد جذب این بازیکن هلندی را به قیمت ۳۵۰ دلار را دارد اما این باشگاه هلندی پیشنهاد ۷۰۰ هزاردلاری را به این باشگاه داده که ۴۰۰هزار دلار به بازیکن و ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه هلندی بپردازد.درحال حاضر تیم پرسپولیس در حال مذاکره بااین باشگاه هلندی است و باید دید میتواند توماس دهدیت را جذب کند یانه ؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توماس فرهیت مهاجم هلندی مد نظر پرسپولیس کیست؟ از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×