روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تصمیم مهم یحیی در خصوص خرید خبرساز از منبع افکار. "

تصمیم مهم یحیی در خصوص خرید خبرساز

سهم اسدی در پرسپولیس این روزها تعویض در دقایق پایانی بازی است و همین موضوع باعث شده تا شایعه جدایی او از سرخ ها قوت بگیرد.

پرسپولیس بعد از جدایی احمد نوراللهی به شدت در میانه میدان به یک بازیکن خلاق و گلزن نیاز داشت و انتخاب یحیی برای این پست هم کسی نبود جز رضا اسدی.بازیکنی که در هفته های ابتدایی نیم فصل فیکس بود اما رفته رفته جای خود را به بازیکنانی مانند کمال کامیابی نیا و حتی محمد شریفی داد. سهم اسدی در پرسپولیس این روزها تعویض در دقایق پایانی بازی است و همین موضوع باعث شده تا شایعه جدایی او از سرخ ها قوت بگیرد.از سوی دیگر در خبرها آمده بود که باشگاه پرسپولیس قصد دارد رضا اسدی را در نیم فصل با بازیکن دیگری معاوضه کند اما این خبر از سوی باشگاه پرسپولیس به طور کامل تکذیب شد و قرار نیست چنین کاری صورت بگیرد. گل محمدی همچنین برنامه ای را در دستور کار خود ندارد.اسدی تصمیم دارد تا انتهای فصل در جمع سرخ ها بماند و امید زیادی دارد تا در نیم فصل دوم شرایطش را در پرسپولیس تغییر بدهد. بنابراین سرمربی پرسپولیس او را در لیست خروج خود قرار نداده است.باید منتظر ماند و دید هافبک دفاعی سرخ ها در نیم فصل دوم شرایطش تغییر خواهد کرد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تصمیم مهم یحیی در خصوص خرید خبرساز از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×