روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نام بازیکن برزیلی مدنظر پرسپولیس لو رفت! از منبع افکار. "

نام بازیکن برزیلی مدنظر پرسپولیس لو رفت!

پرسپولیس همچنان به دنبال مهاجم است و تاکنون هیچ بازیکن جدیدی جذب نکرده است.

بازی اسم و فامیل در پرسپولیس برای جذب مهاجم جدید همچنان ادامه دارد؛ ابتدا ماجرای طولانی جذب کاسیانو و مصدومیت این بازیکن که گفته شد یحیی قید جذبش را زده و بعد هم زمزمه هایی درباره اینکه یحیی بالاخره به خواسته مدیریت تن داده و راضی به جذب شیخ دیاباته شده است.بعد از این اتفاق، در فضای مجازی شایعه شد عمر السوما جدیدترین بازیکنی است که به یحیی پیشنهاد شده است. البته این موضوع خیلی زود تکذیب و اعلام شد با توجه به پیشنهاد خوبی که عمر السوما از تیم های حوزه خلیج فارس دارد، به ایران نمی آید.حالا از صبح امروز نام جدیدی پیرامون باشگاه پرسپولیس مطرح شده است. گفته می شود گابریل پوودا، مهاجم 24 ساله برزیلی که در سری بی بازی می کند بازیکنی است که با سرخ ها به توافق رسیده و احتمالا به زودی سرخ پوش می شود.باید منتظر ماند و دید در نهایت این اتفاق رخ می دهد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نام بازیکن برزیلی مدنظر پرسپولیس لو رفت! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×