روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " پیشنهاد دوباره پرسپولیس به علیپور برای تمدید از منبع ارتش سرخ. "

پیشنهاد دوباره پرسپولیس به علیپور برای تمدید

باشگاه پرسپولیس همچنان خواهان تمدید قرارداد مهاجم تیمش است.  باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل تاکنون چند بار درخواست تمدید قرارداد علی علیپور را داشته اما این بازیکن هنوز آن را عملی نکرده است. این اتفاق در زمان مدیریت محمدحسن انصاری فرد هم رخ دا

باشگاه پرسپولیس همچنان خواهان تمدید قرارداد مهاجم تیمش است. باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل تاکنون چند بار درخواست تمدید قرارداد علی علیپور را داشته اما این بازیکن هنوز آن را عملی نکرده است. این اتفاق در زمان مدیریت محمدحسن انصاری فرد هم رخ داده اما پاسخ علیپور منفی بوده است.در ضیافت ناهار ظهر روز گذشته (سه شنبه) پرسپولیسی ها، محمدحسن انصاری فرد در نشستی کوتاه با علی علیپور درخواست تمدید قرارداد را باز هم نزد وی مطرح کرد.از قرارداد علیپور با پرسپولیس فقط چند ماه دیگر باقی مانده و او در پایان فصل می تواند به عنوان بازیکن آزاد به راحتی ترانسفر شود. انتقالی که باشگاه پرسپولیس از آن هیچ سودی نخواهد برد در شرایطی که این بازیکن در این باشگاه رشد کرده و به جایگاه فعلی رسیده است.مدیریت باشگاه پرسپولیس بعد از مشخص شدن تکلیف این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین نهایی کردن قرارداد استوکس در نظر دارد موضوع تمدید قرارداد علیپور را به طور جدی پیگیری کند و باید دید این بار این بازیکن حاضر به قبول پیشنهاد انصاری فرد خواهد شد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " پیشنهاد دوباره پرسپولیس به علیپور برای تمدید از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×