روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " حضور در سالن بدنسازی و دویدن دور زمین نعمتی در تمرین امروز از منبع ارتش سرخ. "

حضور در سالن بدنسازی و دویدن دور زمین نعمتی در تمرین امروز

پرسپولیس تمرین نوبت اول امروز چهارشنبه را با حضور همه بازیکنان در سالن بدنسازی مجموعه شهید کاظمی برگزار کرد. سرخپوشان امروز چهارشنبه دو نوبت تمرین در برنامه داشتند. تمرین اول صبح از ساعت 10 در مجموعه ورزشی شهید کاظمی و در سالن این مجموعه

پرسپولیس تمرین نوبت اول امروز چهارشنبه را با حضور همه بازیکنان در سالن بدنسازی مجموعه شهید کاظمی برگزار کرد. سرخپوشان امروز چهارشنبه دو نوبت تمرین در برنامه د...ارتش سرخ دات كام : پرسپولیس تمرین نوبت اول امروز چهارشنبه را با حضور همه بازیکنان در سالن بدنسازی مجموعه شهید کاظمی برگزار کرد.سرخپوشان امروز چهارشنبه دو نوبت تمرین در برنامه داشتند. تمرین اول صبح از ساعت 10 در مجموعه ورزشی شهید کاظمی و در سالن این مجموعه انجام شد.کار با وزنه ها، دستگاه های بدنسازی، توپ های سنگین و موارد دیگر جزو برنامه صبح امروز بود. در این تمرین همه بازیکنان حضور داشتند و سیامک نعمتی پس از انجام بخش هایی، راهی زمین چمن شد تا دور زمین بدود.سرخپوشان پس از تمرین صبح در ورزشگاه ناهار می خورند و استراحت می کنند تا برای تمرین عصر که از ساعت 15 آغاز می شود، آماده شوند.مسوولان زمین هم که روز گذشته با برف روبی و برداشتن کاورها، نیمی از زمین را برای تمرین سبک سرخپوشان آماده کرده بودند، صبح امروز اقدامات لازم را انجام دادند تا برای تمرین نوبت دوم، زمین به طور کامل در اختیار باشد و شرایط زمین هم مطلوب است. برچسب ها : پرسپولیس تمرینات پرسپولیس perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " حضور در سالن بدنسازی و دویدن دور زمین نعمتی در تمرین امروز از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×