روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " این پرسپولیس می‌تواند تا فینال پیش برود/ گوا تیم ضعیفی نیست از منبع برنا. "

این پرسپولیس می‌تواند تا فینال پیش برود/ گوا تیم ضعیفی نیست

پیشکسوت پرسپولیس گفت: من بر این باور هستم که گوا در فاز دفاعی خوب بود و پرسپولیسی ها با زرنگی و باهوشی که داشتند موفق شدند در برابر این تیم گلزنی کرده و در نهایت به پیروزی برسند.

بهزاد داداش زاده در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درخصوص اوضاع پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس با سیاست گذاری و برنامه ریزی خوبی دور رفت لیگ قهرمانان را آغاز کرد و توانست ضمن ارائه نمایش فوتبالی خوب، موفق شد 3 پیروزی مهم را به دست آورده و به نوعی شرایط را برای صعودش فراهم آورد. در این 3 دیدار پرسپولیس برای هر بازی اش برنامه ریزی و شکل فوتبالی متناسب با حریفش را داشت و من فکر می کنم راز موفقیت تیم گل محمدی در این 3 دیدار رعایت همین موضوع بود.او با اشاره به بازی اخیر پرسپولیس در برابر گوای هند تاکید کرد: پیش بینی می شد حریف هندی حریف ساده ای برای پرسپولیس نباشد ولی شاگردان گل محمدی در برابر این حریف که بازیکنانش دوندگی و انگیزه زیادی داشتند موفق و با برنامه عمل کرد و توانست برد ارزشمندی را برابر این تیم کسب کرده و با اقتدار در صدر گروهش بایستد.داداش زاده تصریح کرد: برخلاف این که بعضی ها معتقدند گوا تیم ضعیفی بود اما من بر این باور هستم که گوا در فاز دفاعی خوب بود و پرسپولیسی ها با زرنگی و باهوشی که داشتند موفق شدند در برابر این تیم گلزنی کرده و در نهایت به پیروزی برسند. گوایی ها در بازی اول برابر پرسپولیس بیشتر دنبال خطا گرفتن و استفاده از ضربات ایستگاهی بودند که روی یک شروع مجدد موفق شدند دروازه پرسپولیس را باز کنند اما در ادامه پرسپولیسی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و توانستند برتری شان را به این حریف دیکته کنند.بازیکن اسبق پرسپولیس در ادامه درخصوص بازی برگشت تیم گل محمدی در برابر گوا به خبرنگار برنا گفت: بدون شک حالا پرسپولیس شناخت بهتری از این حریفش پیدا کرده و شاید مثل بازی رفت برابر این تیم غافلگیر نشود. پرسپولیس نفرات و مهره های خوبی را در اختیار دارد و با بازی مالکانه می تواند بار دیگر این تیم هندی را شکست داده و با پیروزی دیگری خیالش را بابت صعود به مرحله بعدی تا حدود زیادی راحت کند.داداش زاده در پایان گفت: به نظرم روند کاری پرسپولیس در این رقابت ها کم اشتباه بوده و اگر این تیم بتواند این روند خوب را حفظ کند پتاسیل و توان این را دارد که در این فصل هم یکی از فینالیست های لیگ قهرمانان آسیا شود. 4

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " این پرسپولیس می‌تواند تا فینال پیش برود/ گوا تیم ضعیفی نیست از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×