روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 3 پنالتی دیده نشد! اعتراض سپاهانی ها درست نبود از منبع برنا. "

3 پنالتی دیده نشد! اعتراض سپاهانی ها درست نبود

کارشناس داوری معتقد است 3 پنالتی در دیدار سپاهان و پرسپولیس از چشم داور این بازی دور ماند.

نوذر رودنیل در گفت و گو با خبرگزاری برنا در خصوص قضاوت بیژن حیدری در دیدار سپاهان - پرسپولیس اظهار داشت: داور این دیدار از اعلام 3 پنالتی در این بازی چشم پوشی کرد.این کارشناس داوری در ادامه توضیح داد: در نیمه اول علاوه بر صحنه ای که عیسی آل کثیر در محوطه جریمه سپاهان سرنگون شد، خطای هند محمد محبی بازیکن سپاهان نیز در محوطه جریمه این تیم از چشم داور دور ماند و پرسپولیس از 2 پنالتی محروم شد.او تاکید کرد: در نیمه دوم هم خطای احمد نوراللهی روی حسینی مرتکب شد، پنالتی بود که به اشتباه ادامه بازی را پس از این صحنه شاهد بودیم.رودنیل در خصوص صحنه دقیقه پایانی این دیدار گفت: اعتراض سپاهانی ها در صحنه ای که معتقد بودند با برخورد توپ به دست احسان پهلوان پنالتی رخ داده است، اشتباه بود.او در خصوص قضاوت کلی حیدری به خبرنگار برنا گفت: در مجموع این داور از اعلام خطا در صحنه های زیادی چشم پوشی کرد که این موضوع اتفاف خوبی برای قضاوت او نبود.رودنیل در پایان تاکید کرد: داور باید حداقل 6 دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم این دیدار اعلام می کرد که به اعلام 5 دقیقه بسنده کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 3 پنالتی دیده نشد! اعتراض سپاهانی ها درست نبود از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×