روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • برنا
  • امیدوارم زنان در حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی بازی کنند/ حذف استقلال و پرسپولیس دردآور بود

موضوع: تازه ترین ها منبع: برنا
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امیدوارم زنان در حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی بازی کنند/ حذف استقلال و پرسپولیس دردآور بود از منبع برنا. "

امیدوارم زنان در حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی بازی کنند/ حذف استقلال و پرسپولیس دردآور بود

علیرضا امامی فر گفت: امیدوارم زنان در حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی تهران بازی کنند.

به گزارش برنا، علیرضا امامی فر، مدیر مرکز تیم های ملی فوتبال ایران در حاشیه برگزاری مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال زنان به مسابقات جام ملت های آسیا در جمع خبرنگاران گفت: به کادرفنی و بازیکنان تیم ملی زنان تبریک می گویم. کار مهم و قابل تقدیری انجام دادند. مراسم امروز حداقل کاری بود که باید انجام می شد. حضور بزرگان فوتبال ایران این نوید را می داد که تفاوتی میان زنان و مردان نیست. صحبت های مهندس کلانی و آقای روشن، بغض چندین و چند ساله همه ماست. متاسفم که دغدغه اصلی خانم ایراندوست هتل و لباس برای تیم ملی بود. امیدوارم روزی برسد که تیم ملی زنان در حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی بازی کند و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.وی افزود: ما سعی کردیم همه جور خدماتی را در نهایت ادب و احترام داشته باشیم. به قول محمدعلی بهمنی (شاعر)، "همین هم کافی است". واقعا جای تشکر دارد. به مخالفان حضور زنان در عرصه ورزش می گویم که کسی به شما هشدار نداده بود که زنانی که پای دویدن شان را بریده اند، دخترانی را به دنیا خواهند آورد که بال پرواز خواهند داشت.امامی فر خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال به عنوان متولی فوتبال و زیر مجموعه فیفا، وظیفه خود را به نحو احسن انجام می دهد. باشگاه ها باید این وظیفه را به خوبی انجام دهند. متوجه مشکلات اقتصادی هستیم اما نگاه تصمیم سازان ما باید تغییر کند. باید نگاه دیگری به ورزش بانوان داشته باشند و تفاوتی قائل نباشند.وی درباره حذف تیم های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: همه ما می دانستیم این اتفاق یک روزی رخ می دهد. این اتفاق برای هواداران خیلی دردآور و زجرآور است. امیدوارم این اتفاق باعث شود تمام مسائل حل و کارگروه های آسیب شناسی انتخاب شوند. باید تک تک نکاتی را که AFC گفته، رعایت کنند. از نظر من هیج باشگاهی در ایران حرفه ای نیست. حتی تیم هایی هم که مجوز گرفته اند، شرایط حرفه ای شدن را ندارند. هیچ یک مسائل مالی جوانمردانه را رعایت نمی کنند. ورود و خروج مسائل مالی شفاف نیست. تا ابد نمی توانیم مدرک سازی کنیم و دروغ بگوییم. در ذات ورزش این مساله نیست که کسی دروغ بگوید. ذات ورزش حقیقت و لذت بردن است.مدیر مرکز تیم های ملی فوتبال ایران درباره عملکرد تیم ملی در انتخابی جام جهانی بیان کرد: به نظرم نتیجه و عملکرد آقای اسکوچیچ به همراه بازیکنان و فدراسیون فوتبال این نوید را می دهد که کار به خوبی انجام شده است. در کل ایران بازیکنان و استعدادهای خوبی داریم. این استعدادها به تیم های ملی می رسد. حرف و حدیثی روی صعود تیم ملی ایران نیست. باید هدف مان را تغییر دهعیم. هدف این نباشد که به جام جهانی صعود کنیم بلکه باید به انجام بازی زیبا و صعود به مرحله بعد فکر کنیم. متاسفانه ساختارمان ایراد دارد. امیدوارم بازی های دوستانه خوبی با تیم های مطرح دنیا انجام شود و به تیم ملی ما کمک شود.انتهای پیام//

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امیدوارم زنان در حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی بازی کنند/ حذف استقلال و پرسپولیس دردآور بود از منبع برنا. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×