روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مرتضی فنونی زاده: شاهین بندرعامری به پرسپولیس گل زد اما استقلال نزد! از منبع فرتاک. "

مرتضی فنونی زاده: شاهین بندرعامری به پرسپولیس گل زد اما استقلال نزد!

فنونی زاده: شاهین بندرعامری به ما گل زد استقلال نه/پرسپولیس بعد از گل اول، حریف را دستکم گرفت

فنونی زاده: شاهین بندرعامری به ما گل زد استقلال نه/پرسپولیس بعد از گل اول، حریف را دستکم گرفت به گزارش فرتاک ورزشی، مرتضی فنونی زاده مورد برد 4 بر یک پرسپولیس مقابل شاهین بندرعامری اظهار داشت: ابتدا باید به فوتبال خوب بوشهر تبریک بگویم. شاهین بندرعامری تیمی از این استان است که فوتبال بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. مردم خونگرم بوشهر باید به تیم خود به دیده احترام نگاه کنند. تیم شاهین بندرعامری در لیگ دسته دوم حضور دارد و سه رده پایین تر از تیم ماست ولی بازی خوبی به ویژه در نیمه اول به نمایش گذاشت.وی با اشاره به شرایط تیم پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس هم بعد از گلی که دقیقه 6 زدند حریف را دستکم گرفتند اما شاهین یک گل خوب به پرسپولیس زد. شاهین بندرعامری دسته دومی به پرسپولیس گل زد اما استقلال نتوانست به پرسپولیس گلی بزند! هرچند پرسپولیس باید بداند که جام حذفی جام شگفتی هاست و اولین اشتباه ممکن است آخرین اشتباه شود.فنونی زاده تصریح کرد: شاید اگر شاهین به دنبال ضد فوتبال بود و ممکن بود مسابقه به وقت اضافه کشیده شود. در نیمه اول برخی بازیکنان ذخیره پرسپولیس در حدو اندازه خود ظاهر نشدند. در نیمه دوم با حضور نفراتی چون ترابی و امیری شرایط تیم بهتر شد و 4 گل زدیم. پرسپولیس در جام حذفی هم مدعی قهرمانی است. در مرحله بعد هم باید ببینیم که پرسپولیس با کدام تیم به قید قرعه روبه رو می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مرتضی فنونی زاده: شاهین بندرعامری به پرسپولیس گل زد اما استقلال نزد! از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×