روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوب برای نفت مسجدسلیمان پیش از بازی با پرسپولیس از منبع فرتاک. "

خبر خوب برای نفت مسجدسلیمان پیش از بازی با پرسپولیس

بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان پیش از بازی با پرسپولیس خبر خوبی را دریافت کردند.

بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان پیش از بازی با پرسپولیس خبر خوبی را دریافت کردند. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درگیر مشکلات مالی عدیده ای است و بازیکنان این تیم از ابتدای فصل جاری هنوز دریافتی نداشته اند. به همین خاطر آن ها پس از بازی با آلومینیوم اراک، از انجام تمرین خودداری کردند اما سپس با صحبت های سرپرست باشگاه و قول برخی مسئولان شهری و استانی راضی به پیگیری تمرینات شدند.شاگردان فراز کمالوند که شب گذشته به مصاف مس رفسنجان رفتند، قرار است امروز 30درصد از مطالبات خودشان را دریافت کنند تا با برای دیدار هفته هفتم مقابل پرسپولیس شارژ مالی شوند.دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان دوشنبه هشتم آذر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوب برای نفت مسجدسلیمان پیش از بازی با پرسپولیس از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×