روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به روند داوری‌ها از منبع مشرق نیوز. "

اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به روند داوری‌ها

باشگاه پرسپولیس به روند داوری بازی های تیم فوتبال این باشگاه در مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور رسماً اعتراض خواهد کرد.

به گزارش مشرق، سایت باشگاه پرسپولیس در این مورد نوشت: «سرخپوشان پایتخت در حالی هفته ششم را با پیروزی بر نفت آبادان مقابل دیدگان هواداران پشت سر گذاشتند که تیم داوری، به گواه کارشناسان قضاوت پراشتباهی داشت که هر کدام شان می توانستند نتیجه بازی را تغییر دهند.خطای پنالتی روی مهدی ترابی، گل سالم مهدی عبدی که از خط دروازه رد شد و آفسایدی که در دقایق پایانی روی حمله تیم میهمان گرفته نشد، همه از صحنه های تأثیرگذاری بودند که به گفته کارشناسان، داوران بازی در تشخیص آن اشتباه کرده اند.شش هفته از فصل گذشته و این اولین بار نیست که پرسپولیس از اشتباهات داوری لطمه می خورد. بزرگترین اشتباه رخ داده نیز همان عدم اعلام خطا روی سیامک نعمتی پیش از به ثمر رسیدن گل آلومینیوم اراک بود که همان اتفاق، تنها شکست پرسپولیس در این فصل را رقم زده است.باشگاه پرسپولیس پیش از این نیز با ارسال نامه هایی جداگانه به عملکرد داوران و روند قضاوت ها اعتراض کرده بود، اما این بار و با این حجم از اشتباه (اگر بشود اسم آن را اشتباه گذاشت!) در یک مسابقه، دیگر نمی دانیم از داوری ها به کجا شکایت بریم؟باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای رسمی به فدراسیون فوتبال، اعتراض رسمی خود را نسبت به داوری ضعیف در بازی مقابل نفت آبادان اعلام می کند و امیدوار است مسئولان، پاسخ قانع کننده ای به این حجم از اشتباهات علیه یک تیم داشته باشند.همچنین با توجه به اظهارنظر کارشناسان داوری مبنی بر انجام خطای پنالتی روی مهدی ترابی، باشگاه پرسپولیس خواهان پاک شدن کارت زرد این بازیکن است که طبق قانون انجام پذیر خواهد بود».

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به روند داوری‌ها از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×