روی خط خبر

  • لیگ
  • مشرق نیوز
  • واکنش عضو هیات مدیره پرسپولیس به انتخاب درویش، خصوصی سازی و احتمال فسخ قرارداد کارگزار پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش عضو هیات مدیره پرسپولیس به انتخاب درویش، خصوصی سازی و احتمال فسخ قرارداد کارگزار پرسپولیس از منبع مشرق نیوز. "

واکنش عضو هیات مدیره پرسپولیس به انتخاب درویش، خصوصی سازی و احتمال فسخ قرارداد کارگزار پرسپولیس

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: درویش یک مدیر ورزشی است و به انتخاب وی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس خوشبین هستیم.

به گزارش مشرق، غلامعلی محمدعلیپور درباره ابقای خودش و محمد اسد مسجدی در جمع اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: تصمیمی بود که مجمع گرفت و ما هم به آن احترام می گذاریم. سه نفر جدید به هیات مدیره اضافه شدند، ان شاءالله استارت کار با حرکت نویی همراه شود. قطعا مشکلات هم در آینده تک به تک حل خواهد شد.وی در مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: همه می دانیم باشگاه پرسپولیس مشکلات انباشته ای دارد. این موضوع هم مربوط به ۱۰،۲۰ یا پنج سال قبل است و مربوط به امروز و دیروز نیست. سال به سال بدهی هایی می آید و مرتب در مسیر حرکت باشگاه مانع ایجاد می کند. باشگاه پرسپولیس را برای هر فصل می توان با اسپانسر موجود به راحتی اداره کرد، اما تلنبار شدن این مشکلات پرسپولیس را از لحاظ مالی رو به عقب می اندازد.عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: نمی توانم قول بدهم مشکلات مالی به سرعت حل می شود و نمی توان تصور کرد در یک، دو یا شش ماه همه چیز حل خواهد شد. با توجه به اتفاق تلخ حذف از لیگ قهرمانان آسیا اکنون باید توجهات به استقلال و پرسپولیس بیشتر شود تا البته همه باشگاه ها خصوصی شوند و روی پای خود بایستند. با یک بار کمک به پرسپولیس می توان گامی برای رفع مشکلات برداشت.علیپور در خصوص انتقاداتی که نسبت به اقتصادی نبودن اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس مطرح شده، گفت: خود پرسپولیس یک برند پولساز است. این باشگاه هنوز دولتی اداره می شود اما به سمتی می رود که ان شاءالله خصوصی شود. پتانسیل کافی وجود دارد و خود پرسپولیس به حدی نام بزرگی دارد که می تواند در آینده درآمدزایی کند. همه به این فکر می کنیم که چگونه در آینده درآمد بیشتر و بهتری داشته باشیم.وی در خصوص انتخاب رضا درویش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توضیح داد: درویش در باشگاه های مختلفی بوده و سابقه ورزشی دارد. به این انتخاب خوش بین هستم و امیدوارم بتواند باشگاه را به بهترین شکل اداره کند.عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص مباحث مطرح شده نسبت به احتمال قطع همکاری کارگزاری که در زمان سرپرستی مجید صدری با این باشگاه قرارداد امضاء کرد، گفت: در این مورد حرف خاصی ندارم، ان شاءالله وقتی کار را شروع کنیم، صحبت های لازم را انجام می دهیم تا ببینیم کار در چه حدی پیش می رود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش عضو هیات مدیره پرسپولیس به انتخاب درویش، خصوصی سازی و احتمال فسخ قرارداد کارگزار پرسپولیس از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×