روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لبخند رضایت یحیی گل‌محمدی در تمرین پرسپولیس + سند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

لبخند رضایت یحیی گل‌محمدی در تمرین پرسپولیس + سند ؛ پارس فوتبال

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در دو سال اخیر 9 بار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا پیروز شده است.

نوشته لبخند رضایت یحیی گل محمدی در تمرین پرسپولیس + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در دو سال اخیر ۹ بار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا پیروز شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال پرسپولیس با دو صعود به فینال و یک حضور در نیمه نهایی، بهترین عملکرد تیم های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را رقم زده و حالا با هدایت یحیی گل محمدی ، چالش قهرمانی را آغاز کرده است. آن ها فصل پیش تا آستانه رسیدن به جام پیش رفتند اما در نهایت موفق به بالا بردن جام آسیایی نشدند و به اولسان باختند.باوجود این باخت، پرسپولیس چند ماه بعد شروع فوق العاده ای را در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا رقم زد و با سه پیروزی در صدر جدول قرار گرفت تا اعتماد هواداران پرسپولیس به سرمربی این تیم بیشتر و بیشتر شود؛ کسی که در طول دو فصل توانسته ۹ پیروزی آسیایی را برای این تیم رقم بزند.حالا یحیی امیدوار است که با پیروزی مقابل گوای هند، علاوه بر قطعی کردن صعود از مرحله گروهی، شمار پیروزی هایش با پرسپولیس در آسیا را نیز دو رقمی کند؛ اتفاقی که تنها در ۱۴ بازی رخ می دهد!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لبخند رضایت یحیی گل‌محمدی در تمرین پرسپولیس + سند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×