روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مغانلو، دیاباته و عباس زاده در میان مهاجمان درخشان لیگ قهرمانان آسیا

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مغانلو، دیاباته و عباس زاده در میان مهاجمان درخشان لیگ قهرمانان آسیا از منبع پارس فوتبال. "

مغانلو، دیاباته و عباس زاده در میان مهاجمان درخشان لیگ قهرمانان آسیا

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا شهریار مغانلو، شیخ دیاباته و محمد عباس زاده از پرسپولیس، استقلال و تراکتور در میان مهاجمان درخشان لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند.

نوشته ستاره های پرسپولیس ، استقلال و تراکتور در بین پنج مهاجم درخشان لیگ قهرمانان آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا شهریار مغانلو، شیخ دیاباته و محمد عباس زاده از پرسپولیس، استقلال و تراکتور در میان مهاجمان درخشان لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سه مهاجم نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان مهاجمان درخشان مرحله گروهی این مسابقات معرفی شدند.سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به پنج مهاجم درخشان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در منطقه غرب اشاره کرد که نام های شیخ دیاباته، محمد عباس زاده و شهریار مغانلو در میان گزینه ها دیده می شود.در این گزارش آمده است:شیخ دیاباتهدیاباته که برای دومین سال به لیگ قهرمانان بازگشت، از آمار یک گل در پنج مسابقه سال گذشته بازیکنی مؤثرتر بود. پنالتی این مهاجم اهل مالی در هفته ششم مقابل الشرطه باعث صعود استقلال به یک هشتم نهایی شد. این بازیکن ۳۳ ساله شش دقیقه بعد یک پنالتی دیگر را از دست داد و می توانست ششمین گل خود در شش بازی را به ثمر برساند.با این حال پنج گل مهاجم پیشین بوردو برای صعود استقلال به دور بعدی کافی بود و به او شانس رقابت برای کسب عنوان آقای گل مسابقات را داد. گل دیاباته به الشرطه در هفته دوم مسابقات بهترین لحظه بازی بود. این بازیکن از مدافع آخر الشرطه گذشت و توپ را گرفت. او از برتری فیزیکی خود برای عبور از کرار عامر استفاده کرد تا شانس برتری تیمش را در این مسابقه افزایش دهد.محمد عباس زادهتراکتور در بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا موفق شد به عنوان یکی از برترین تیم های رده های دوم گروه های پنج گانه، راهی مرحله حذفی شود. بیشتر این موفقیت ناشی از دو دبل عباس زاده مقابل پاختاکور در هفته نخست و برابر شارجه میزبان در هفته پایانی بود. عباس زاده گلی دیرهنگام مقابل پاختاکور به ثمر رساند و با اولین دبل در جدال جذاب ۳ – ۳، یک امتیاز برای شاگردان خطیبی تضمین کرد.همچنین دو گل مهاجم تراکتور مقابل شارجه، امتیازات این تیم را به عدد ۱۰ رساند و زمینه ساز صعود تیم تبریزی شد. عباس زاده در زمین جاگیری فوق العاده ای داشت. گل نخست او در شرایطی به ثمر رسید که میان چهار مدافع تحت فشار بود، اما این بازیکن ضربه خود را زد. دومین گل هم با قطع توپی عالی به ثمر رسید و هنگامی که سامان نریمان جهان توپ را به عباس زاده رساند، مهاجم پیشین پرسپولیس توپ را به تور دروازه و تراکتور را به سه امتیاز رساند.شهریار مغانلومغانلو پس از تجربه حضوری کوتاه در سانتاکلارای پرتغال به ایران بازگشت. او در پنج بُرد نایب قهرمان فصل گذشته مسابقات از شش مسابقه، چهار گل زد و یک پاس گل داد. سطح بازی ارائه شده در برتری ۳ بر یک پرسپولیس مقابل الریان حیرت آور بود؛ او دو گل در این مسابقه زد که پرسپولیس را در صدر جدول گروه E حفظ کرد. نکته استثنایی دیگر بازی مغانلو، توانایی او در رساندن توپ به بازیکنانی بود که موقعیت بهتری نسبت به خودش داشتند. در برتری ۴ بر صفر مقابل گوا، عیسی آل کثیر پس از دریافت پاس استادانه مغانلو توانست ضربه پایانی را با مهارت کامل به ثمر برساند.عبدالرزاق حمدالله از النصر و مایکل اولونگا از الدحیل، دیگر مهاجمانی بودند که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در این گزارش از آنها به عنوان مهاجمان درخشان لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب نام برد. سایت AFC همچنین از کاربرانش خواست تا مهاجم دلخواه خود را از میان این پنج بازیکن انتخاب کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مغانلو، دیاباته و عباس زاده در میان مهاجمان درخشان لیگ قهرمانان آسیا از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×