روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سپاهان از نظر بدنی از پرسپولیس آماده تر است از منبع پارس فوتبال. "

سپاهان از نظر بدنی از پرسپولیس آماده تر است

سیدمهدی سید صالحی ، پیشکسوت باشگاه سپاهان و پرسپولیس گفت : سپاهان از نظر بدنی از پرسپولیس اماده تر است چون پرسپولیس از آسیا برگشته است.

نوشته ادعای جنجالی پیشکسوت سرخابی : سپاهان از پرسپولیس آماده تر است اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سیدمهدی سید صالحی ، پیشکسوت باشگاه سپاهان و پرسپولیس گفت : سپاهان از نظر بدنی از پرسپولیس اماده تر است چون پرسپولیس از آسیا برگشته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیدمهدی سیدصالحی در خصوص دیدار یکشنبه شب پرسپولیس و سپاهان در چارچوب مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور اظهار داشت:تقابل دو تیم در این چند سال به الکلاسیکو ایران مشهور شده است. امسال هم هر دو تیم شانس قهرمانی هستند و بهترین های ایران در پرسپولیس و سپاهان بازی می کنند.وی ادامه داد:با توجه به اینکه پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگشته به خاطر شرایط خاص آن بازی ها کمی از نظر بدنی تحلیل رفته اما سپاهان از لحاظ بدنی از پرسپولیس آماده تر است. در کل به نظرم باید شاهد بازی بسیار جذابی باشیم.پیشکسوت فوتبال ایران داشت افزود:تفکرات نویدکیا فوتبال روی زمین و مالکانه است که همین جذابیت بازی را بیشتر هم می کند. از آن طرف گل محمدی هم به بازی ترکیبی، استفاده از جناحین و عمق زمین علاقه دارد که کار را برای سپاهان سخت میکند. در کل هر تیمی که میانه میدان را در اختیار داشته باشد و مالک توپ باشد شانس بیشتری برای رسیدن به گل دارد. هر چند به نظرم دو تیم خیلی کم به موقعیت گل خواهند داد.سیدمهدی سیدصالحی در پاسخ به این سوال که به نظرش نتیجه بازی سپاهان و پرسپولیس می تواند تکلیف قهرمانی لیگ را مشخص کند؟ تاکید کرد:تکلیف قهرمانی نه اما تا ۷۰ درصد از مسیر قهرمانی مشخص می شود. در کل به نظرم هم سپاهان و هم پرسپولیسی شانس های مسلم قهرمانی هستند. البته باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که به غیر از بازی مستقیم دو تیم مسابقات دیگری هم هست که می تواند روی روند قهرمانی تاثیر بگذارد اما در کل این یک بازی ۶ امتیازی است.وی در خصوص اینکه آیا به نظرش استقلال هم می تواند مدعی قهرمانی باشد؟ گفت:به نظرم استقلال هم شانس این را دارد که به قهرمانی برسد. ما امسال لیگی داریم که تا روز آخر تکلیف قهرمان و تیم های سقوط کننده مشخص نمی شود. تنها چیزی که می شود گفت این است که از بین پرسپولیس سپاهان و استقلال یک تیم قهرمان می شود.پیشکسوت فوتبال ایران در پایان خاطرنشان کرد:توقع این است که هم ما و هم مردم از بازی های باقیمانده لیگ لذت ببریم و بتوانیم فوتبالی خوب از تیم های قدرتمند و پرمهره فوتبال کشورمان و بقیه تیم های حاضر در لیگ ببینیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سپاهان از نظر بدنی از پرسپولیس آماده تر است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×