روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شهریار مغانلو ؛ درخواست یحیی گل محمدی از مدیران پرسپولیس برای حفظ شهریار مغانلو

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شهریار مغانلو ؛ درخواست یحیی گل محمدی از مدیران پرسپولیس برای حفظ شهریار مغانلو از منبع پارس فوتبال. "

شهریار مغانلو ؛ درخواست یحیی گل محمدی از مدیران پرسپولیس برای حفظ شهریار مغانلو

یحیی گل محمدی ، سرمربی پرسپولیس از مدیران این باشگاه درخواست کرده است که مذاکرات را برای ادامه حضور شهریار مغانلو در پرسپولیس انجام دهند.

نوشته درخواست مهم گل محمدی از مدیران پرسپولیس ؛ ستاره محبوب ماندنی می شود ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی گل محمدی ، سرمربی پرسپولیس از مدیران این باشگاه درخواست کرده است که مذاکرات را برای ادامه حضور شهریار مغانلو در پرسپولیس انجام دهند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شهریار مغانلو که پیش از شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا توسط کادرفنی پرسپولیس برای قدرتمند شدن خط حمله این تیم به این تیم اضافه شده بود، توانسته اکنون با چهار گل در صدر گلزنان این تیم ظاهر شود تا در راستای هدفی که توسط کادرفنی این تیم برای خرید وی دنبال شد، توانسته باشد در نقش گلزن برتر قرمزها در آسیا ظاهر شود.مغانلو که بعد از موفقیت در پیکان راهی لیگ پرتغال شد و بعد از نیم فصل حضور ناموفق در سانتاکلارا به پرسپولیس پیوست، خیلی زود توانست این تیم را در مسیری که در لیگ قهرمانان دنبال می کرد، پیش برود. بعد از ۴ گلی که این مهاجم بلندقامت در آسیا به ثمر رساند حالا توانسته به عنوان یکی از مهره های ثابت این تیم در ترکیب قرمزها خود را مطرح کرده و با انگیزه بیشتری که یکی از آنها می تواند کسب کفش طلای آسیا باشد،خود را آماده مسابقات در ادامه راه کند.شهریار مغانلو که در دیدارهای ابتدایی پرسپولیس در گلزنی موفق نبود، با این حال اضافه شدن وی به خط حمله و حضور ترابی در ترکیب اصلی سبب شد تا فاز تهاجمی پرسپولیس جان تازه ای بگیرد و با حضور در ترکیب ثابت این در ۶ بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان یکی از بازیکنان با ارزش پرسپولیس لقب گرفت.باشگاه سانتاکلارا در نقل و انتقالات زمستانی برای پیوستن قرضی مغانلو به پرسپولیس برای نیم فصل مبلغ ۵۰ هزار دلار از پرسپولیس دریافت کرد، حالا شنیده می شود با توجه به درخشش مغانلو در چند بازی اخیر مدیران سانتاکلارا برای صدور رضایت نامه قطعی مغانلو مبلغ چند برابری می خواهند، از طرفی با توجه به رضایت گل محمدی از مغانلو و اینکه خودش هم می خواهد در پرسپولیس بماند، پروسه مذاکرات برای گرفتن رضایت نامه قطعی یا قرضی به مدت یکساله برای ادامه حضور این مهاجم در جمع قرمزها، در دستور کار است.حال باید منتظر ماند و دید که آیا جعفر سمیعی و همکارانش در هیات مدیره پرسپولیس که این روزها تلاش می کنند با کمک سرمربی قرمزها و صدری عضو هیات مدیره قرارداد بازیکنانی که در پایان فصل به اتمام می رسد را تمدید کنند موفق خواهند شد مهاجم گلزن و مورد علاقه یحیی را در پرسپولیس نگه دارند یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شهریار مغانلو ؛ درخواست یحیی گل محمدی از مدیران پرسپولیس برای حفظ شهریار مغانلو از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×