روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس به عدم پرواز این تیم به عربستان واکنش نشان داد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس به عدم پرواز این تیم به عربستان واکنش نشان داد از منبع پارس فوتبال. "

مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس به عدم پرواز این تیم به عربستان واکنش نشان داد

مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس گفت : این کارشکنی ها انگیزه ما را ۱۰ برابر کرد، می خواهیم نشان دهیم که با این اقدامات نمی شود جلوی پیروزی و صعود پرسپولیس را گرفت.

نوشته انگیزه پرسپولیس برای دیدار مقابل الهلال ۱۰ برابر شد + جزئیات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس گفت : این کارشکنی ها انگیزه ما را ۱۰ برابر کرد، می خواهیم نشان دهیم که با این اقدامات نمی شود جلوی پیروزی و صعود پرسپولیس را گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس درباره که مشکلاتی که امروز برای تیم رخ داد صحبت کرد.پرسپولیس قرار بود که صبح امروز راهی ریاض شود اما بعد از معطلی زیاد این سفر انجام نشد و سرخ پوشان به خانه برگشتند.عبدی مهاجم پرسپولیس گفت: چرا باید یک سفر ورزشی برای مسابقه مهم مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با چنین مشکلاتی روبرو شود؟ واقعا نمی دانیم ماجرا چیست اما این کارشکنی ها انگیزه ما را ۱۰ برابر کرد. می خواهیم نشان دهیم که با این اقدامات نمی شود جلوی پیروزی و صعود پرسپولیس را گرفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس به عدم پرواز این تیم به عربستان واکنش نشان داد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×