روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یاسر الشهرانی دیدار پرسپولیس - الهلال را از دست داد ! از منبع پارس فوتبال. "

یاسر الشهرانی دیدار پرسپولیس - الهلال را از دست داد !

رسانه های نزدیک به باشگاه الهلال عربستان مدعی شدند که یاسر الشهرانی بازیکن الهلال نمی تواند تیمش را در بازی با پرسپولیس همراهی کند.
هر چند این خبر می تواند خبر بسیار خوبی برای بازیکنان پرسپولیس باشد، اما تاکنون چندین بار چنین اخباری با مضامین غیر واقعی از طرف عربستانی ها منتشر شده و نمی توان به آن ها اعتماد کرد.

نوشته خبر خوش رسانه های نزدیک به الهلال برای بازیکنان پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رسانه های نزدیک به باشگاه الهلال عربستان مدعی شدند که یاسر الشهرانی بازیکن الهلال نمی تواند تیمش را در بازی با پرسپولیس همراهی کند.هر چند این خبر می تواند خبر بسیار خوبی برای بازیکنان پرسپولیس باشد، اما تاکنون چندین بار چنین اخباری با مضامین غیر واقعی از طرف عربستانی ها منتشر شده و نمی توان به آن ها اعتماد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رسانه های عربی از غیبت ستاره الهلال برابر پرسپولیس خبر دادند.یاسر الشهرانی نمی تواند برابر پرسپولیس ایران به میدان رود.رسانه های نزدیک به باشگاه الهلال عربستان اعلام کردند که یاسر الشهرانی، بازیکن تیم فوتبال الهلال عربستان به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا، نمی تواند در دیدار با پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را بازی کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یاسر الشهرانی دیدار پرسپولیس - الهلال را از دست داد ! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×