روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یک دقیقه بازی کردن هم در پرسپولیس برای من افتخار است از منبع پارس فوتبال. "

یک دقیقه بازی کردن هم در پرسپولیس برای من افتخار است

علیرضا ابراهیمی با انتشار یک پست در اینستاگرام برای باشگاه پرسپولیس سنگ تمام گذاشت و نوشت یک دقیقه بازی کردن هم در پرسپولیس برای او افتخار است.

نوشته سنگ تمام شاگرد پیشین امیر قلعه نویی برای پرسپولیس + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علیرضا ابراهیمی با انتشار یک پست در اینستاگرام برای باشگاه پرسپولیس سنگ تمام گذاشت و نوشت یک دقیقه بازی کردن هم در پرسپولیس برای او افتخار است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازیکن پرسپولیس از نیمکت نشینی در این تیم ناراضی نیست.پرسپولیس تهران و نفت آبادان در هفته ششم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۱ بر ۰ سرخ ها به پایان رسید.علیرضا ابراهیمی شاگرد پیشین امیر قلعه نویی در گل گهر سیرجان در این بازی در دقیقه ۹۴ به جای عیسی آل کثیر وارد میدان شد و یک دقیقه بازی کرد. ابراهیمی پس از بازی در پستی اینستاگرامی نوشت:۱ دقیقه بازی کردن تو پرسپولیس باعث افتخاره برای منتبریک به همه پرسپولیسیها بابت این برددیدن شما عزیزان در استادیوم خیلی لذت بخش بود

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یک دقیقه بازی کردن هم در پرسپولیس برای من افتخار است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×