روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ناراحتی مهدی عبدی از داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان به دلیل تایید نکردن گلش

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ناراحتی مهدی عبدی از داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان به دلیل تایید نکردن گلش از منبع پارس فوتبال. "

ناراحتی مهدی عبدی از داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان به دلیل تایید نکردن گلش

مهدی عبدی در بازی پرسپولیس مقابل نفت آبادان توانست با یک ضربه زیبا توپ را وارد دروازه حریف کند، اما داور این دیدار عبور توپ از خط دروازه را ندید تا با غضب مهاجم سرخ ها رو به رو شود.

نوشته غضب معنادار مهدی عبدی پس از دیده نشدن گل پرسپولیس + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی عبدی در بازی پرسپولیس مقابل نفت آبادان توانست با یک ضربه زیبا توپ را وارد دروازه حریف کند، اما داور این دیدار عبور توپ از خط دروازه را ندید تا با غضب مهاجم سرخ ها رو به رو شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی عبدی با شوتی زیبا دروازه صنعت را هدف قرار داد اما بعد از بیرون آمدن توپ از دروازه داور اعتقادی به گل برای پرسپولیس نداشت.یحیی گل محمدی امروز روی مهدی عبدی به عنوان جوکر حساب کرده بود و می خواست او را در نیمه دوم برای باز کردن گره بازی به زمین بفرستد. عبدی در دقیقه ۶۵ وارد زمین شد و دو دقیقه بعد برای تیمش تقریبا گل زد!عبدی با شوتی زیبا دروازه زردپوشان صنعت نفت را هدف گرفت و توپش پس از برخورد به تیرک افقی از خط عبور کرد و از دروازه بیرون افتاد که داور و کمک داور اعتقادی به اعلام کردن گل به سود پرسپولیس نداشتند.در این لحظه که اعتراض کادرفنی پرسپولیس بالا گرفته بود عبدی هم با چهره ای غضب آلود که کمتر از او دیده ایم کنار خط رفت و با کمک داور در این مورد بحث کرد. این مهاجم پرسپولیسی ها فرصت داشت سومین گل فصلش را به زیبایی به ثمر برساند. عبدی در ۲۹ دقیقه ای که در زمین بود عملکرد راضی کننده ای داشت و ممکن است مقابل نفت مسجد سلیمان به ترکیب اصلی یحیی برگردد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ناراحتی مهدی عبدی از داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان به دلیل تایید نکردن گلش از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×