روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شهریار مغانلو ؛ عملکرد ضعیف امین قاسمی نژاد و شهریار مغانلو در شش هفته از لیگ برتر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شهریار مغانلو ؛ عملکرد ضعیف امین قاسمی نژاد و شهریار مغانلو در شش هفته از لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

شهریار مغانلو ؛ عملکرد ضعیف امین قاسمی نژاد و شهریار مغانلو در شش هفته از لیگ برتر

امین قاسمی نژاد و شهریار مغانلو ، دو گزینه ای که پرسپولیس در نقل و انتقالات قافیه را درباره آن ها به رقیبان مستقیم خود باخت ، عملکرد ضعیفی در لیگ برتر داشتند.

نوشته عملکرد ضعیف بمب های نقل و انتقالات ادامه دارد ؛ گزینه های پرسپولیس افتضاح بودند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امین قاسمی نژاد و شهریار مغانلو ، دو گزینه ای که پرسپولیس در نقل و انتقالات قافیه را درباره آن ها به رقیبان مستقیم خود باخت ، عملکرد ضعیفی در لیگ برتر داشتند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رقابت های هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه گذشته با هشت دیدار برگزار شد تا آمار فردی بازیکنان و تیم ها دستخوش تغییر شود.با این حال برخی مهره های جنجالی نقل و انتقالات همچنان بدون کمترین اثرگذاری روی نتایج تیم های خود بازی می کنند تا دیگر خبری از آن همه هیاهو نباشد.شهریار مغانلو بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که با حاشیه های فراوان راهی سپاهان اصفهان شد در پایان ششمین هفته رقابت های لیگ برتر باز هم برای زردپوشان در امر گلزنی ناموفق بود تا عزت اله پورقاز در نقش مدافع و محمدرضا حسینی به عنوان هافبک جور مهاجمان را بکشند و سه امتیاز به حساب سپاهان واریز کنند.شهریار مغانلو که با ارزش مالی شگفت انگیز در رسانه ها به سپاهان پیوسته است بدون تأثیرگذاری در چهار برد و یک تساوی این تیم برای دستیابی به گل تلاش می کند.اتفاقی مشابه برای امین قاسمی نژاد که با کری های فراوان از پدیده مشهد به استقلال تهران آمد اما هرگز نتوانست روزهای خوب خود را در جمع آبی پوشان پایتخت تکرار کند.قاسمی نژاد که بیشتر به عنوان هافبک تهاجمی از سوی فرهاد مجیدی به کار گرفته می شود در دقایق حضورش در ترکیب استقلال وضعیتی مشابه با مغانلو دارد تا بار دیگر ثابت شود جنجالی های نقل و انتقالات تابستانی فاصله زیادی با فرم ایده آل خود دارند.باید دید آنها می توانند در اداه رقابت های لیگ برتر بار دیگر خودنمایی کنند یا تغییر باشگاه هایشان روی عملکرد آنها نیز تأثیر منفی گذاشته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شهریار مغانلو ؛ عملکرد ضعیف امین قاسمی نژاد و شهریار مغانلو در شش هفته از لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×