روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • احسان پهلوان ؛ غیبت احسان پهلوان در دیدار پرسپولیس و استقلال در هفته هشتم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " احسان پهلوان ؛ غیبت احسان پهلوان در دیدار پرسپولیس و استقلال در هفته هشتم از منبع پارس فوتبال. "

احسان پهلوان ؛ غیبت احسان پهلوان در دیدار پرسپولیس و استقلال در هفته هشتم

احسان پهلوان در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان مصدوم شد و با توجه به نوع مصدومیتش دیدار پرسپولیس و استقلال را از دست داد.

نوشته خبر بد برای هواداران پرسپولیس ؛ ستاره سرخ ها دربی را از دست داد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

احسان پهلوان در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان مصدوم شد و با توجه به نوع مصدومیتش دیدار پرسپولیس و استقلال را از دست داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : احسان پهلوان که جانشین رضا اسدی در مرکز میدان بازی با صنعت نفت آبادان شده بود فقط ۲۶ دقیقه در زمین دوام آورد!هافبک مشهدی الاصل پرسپولیس در دقیقه ۲۶ به دلیل مصدومیت نسبتا شدید تعویض شد و جای خود را به کمال کامیابی نیا داد.این بازیکن البته از پای خودش ام آرآی می گیرد اما شنیدیم از ناحیه همسترینگ مصدوم شده و حداقل ۳ هفته نمی تواند در ترکیب پرسپولیس در بازی های رسمی به میدان برود. بنابراین احسان پهلوان بازی روز دوشنبه پرسپولیس برابر نفت مسجد سلیمان را به همین دلیل از دست می دهد. همچنین این هافبک زحمتکش به دربی حساس پایتخت که روز شنبه ۱۳ آذرماه جاری در استادیوم آزادی برگزار می شود نیز نخواهد رسید.سیامک نعمتی هافبک تیم پرسپولیس به دلیل مصدومیت مشابه دو دیدار تیمش مقابل گل گهر سیرجان و مس رفسنجان را از دست داد و در بازی با صنعت نفت آبادان نیز گرچه در لیست یحیی گل محمدی قرار داشت اما فرصت حضور در میدان پیدا نکرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " احسان پهلوان ؛ غیبت احسان پهلوان در دیدار پرسپولیس و استقلال در هفته هشتم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×