روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمید سجادی ؛ ماجرای عجیب پرسپولیس و حمید سجادی از منبع پارس فوتبال. "

حمید سجادی ؛ ماجرای عجیب پرسپولیس و حمید سجادی

وزیر ورزش در پاسخ به اظهارات یحیی گل محمدی در کنفرانس مطبوعاتی گفته پرسپولیس بلاتکلیف نیست و من نمی دانم چرا عده ای مسائل فنی را به مسائل مدیریتی ارتباط می دهد؟

نوشته پاسخ عجیب وزیر ورزش به یحیی گل محمدی ؛ ماجرای عجیب پرسپولیس و حمید سجادی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وزیر ورزش در پاسخ به اظهارات یحیی گل محمدی در کنفرانس مطبوعاتی گفته پرسپولیس بلاتکلیف نیست و من نمی دانم چرا عده ای مسائل فنی را به مسائل مدیریتی ارتباط می دهد؟ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمید سجادی وزیر ورزش در پاسخ به اظهارات یحیی گل محمدی در کنفرانس مطبوعاتی گفته پرسپولیس بلاتکلیف نیست و من نمی دانم چرا عده ای مسائل فنی را به مسائل مدیریتی ارتباط می دهد؟حمید سجادی وزیر ورزش که به زعم خودش یک چهره ورزشی است و همه ما هم از سوابق دوران ورزش او اطلاع داریم می گوید؛«می خواهم این اطمینان را به همه بدهم که اصلاً مسائل هیأت مدیره پرسپولیس هیچ نقشی در مسائل فنی و نتیجه گیری تیم ندارد. چون هر اقتداری که یک مدیرعامل بخواهد آقای صدری دارد و هر اختیاری بخواهد او دارد. کاملاً با هم هماهنگ هستیم و در آخرین جلسه ای که در خدمتش بودم به او گفتم که به من نظر بدهید. مثل زمانی که با استعفای مدیرعامل قبلی موافقت کردید بنده مخالف بودم اما هیأت مدیره موافقت کرد. هیأت مدیره از من خواهش کرد که استعفای مدیرعامل قبلی را بپذیرم. به زور که نمی شود من مقابل هیأت مدیره بایستم.»آنچه وزیر ورزش در ارتباط با هیت مدیره پرسپولیس می گوید نادرست نیست اما حمید سجادی به عنوان یک چهره آشنا با حوزه ورزش و مدیریت باید از هیئت مدیره ای که اصرار داشت با استعفای جعفر سمیعی موافقت شود سوال کند چرا با همین اصرارهای قاطعانه به دنبال تعیین مدیرعامل نیستند؟ آیا آنها مدیری را به شما پیشنهاد داده اند؟واقعا چه ایرادی دارد که باشگاه پرسپولیس هم مدیرعاملش را بشناسد؟ تعلل در این زمینه چه مشکلی را قرار است حل کند؟ سلیقه وزارت ورزش در انتخاب مدیران مشخص است و می دانیم قرار نیست چهره ای کاملا فوتبالی و مدیر را انتخاب کنند. بنابراین وقتی به زودی برای یکی از همین مدیران میانی، حکم مدیرعاملی می زنند دلیل این همه تاخیر را متوجه نمی شویم.اینکه مربیان نباید همه کاستی ها را به گردان دیگران بیندازند حرفی صحیح است اما دفاع قاطعانه از تصمیم سازی های اشتباه و تعلل بیجا در انتخاب مدیرعامل نیز مانع کسب و کار است آقای وزیر!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمید سجادی ؛ ماجرای عجیب پرسپولیس و حمید سجادی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×