روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بازیکنی که تیم پرسپولیس را ول می‌کند و به شهرستان می‌رود به خاطر پول است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازیکنی که تیم پرسپولیس را ول می‌کند و به شهرستان می‌رود به خاطر پول است از منبع پارس فوتبال. "

بازیکنی که تیم پرسپولیس را ول می‌کند و به شهرستان می‌رود به خاطر پول است

سرپرست پرسپولیس جواب اظهارات یک نماینده مجلس را داد و به انتقاد از رویکرد وی در نگاهش به پرسپولیس پرداخت.

نوشته طعنه سنگین افشین پیروانی به مغانلو ؟ ماجرای کنایه عجیب به بازیکنی که به خاطر پول قید پرسپولیس را زد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرپرست پرسپولیس جواب اظهارات یک نماینده مجلس را داد و به انتقاد از رویکرد وی در نگاهش به پرسپولیس پرداخت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس بعد از پیروزی یک بر صفر این تیم مقابل صنعت نفت آبادان در واکنش به سوال خبرنگاران درباره اشتباهات داوری، از پاسخ دادن خودداری کرد و با اشاره به انتقاد یک نماینده مجلس که اظهاراتی را درباره پرسپولیس داشت، گفت:وارد گل سالم و بحث پنالتی خودمان نمی شوم. اگر بازی را نمی بردیم، با این اتفاق سخت بود. یک گلایه دارم. یکی از نمایندگان مجلس راجع به پرسپولیس به تندی حرف زده بود. آقای نماینده مجلس! تیم شهرتان مقابل ما پاداش سه، چهار برابری به بازیکنان می دهد. چرا به آن موضوع ورود نمی کنید؟ چرا به عنوان نماینده مجلس حق تیم ما را نمی گیرید؟ پول و بودجه تیم شهر شما اول فصل آماده است. من خودم شهرستانی و شیرازی هستم. بازیکنی که تیم پرسپولیس را ول می کند و به شهرستان می رود، به خاطر هوادار و افتخار نیست بلکه به خاطر پول است. وقتی شما پول دارید باید به ما حمله و ظلم کنید؟ چرا ما نمی توانیم پول کالدرون را بدهیم؟ به ما هم کمک کن! شما نماینده شهرت هستی اما به تیم پرسپولیس هم با این همه هوادار کمک کنید. به پرسپولیس احترام بگذارید. ما چهل، پنجاه میلیون هوادار داریم. به تیم پرسپولیس هم کمک کنید.افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس درباره حضور شهاب الدین عزیزی خادم در اردوی صنعت نفت آبادان در شب قبل از بازی با پرسپولیس گفت:عزیزی خادم رئیس فدراسیون است اما کاش چند شب قبل به اردوی حریف نمی رفت. این هم قشنگ نیست. ان شاء الله مشکل تیم صنعت نفت حل شود. اگر حرفه ای هستیم شب قبل از بازی رفتن به اردوی یک تیم خوب نیست.افشین پیروانی درباره اشتباهات داوری و اعتراض به داور مسابقه گفت:ما گل زدیم اما گل ما اعلام نشد. ما هم تحت فشار هستیم و دلمان می خواست این بازی را با هواداران ببریم. وقتی گل صد درصد ما گرفته نشود معترض می شویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازیکنی که تیم پرسپولیس را ول می‌کند و به شهرستان می‌رود به خاطر پول است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×