روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " میلاد سرلک مثل یک ملی‌پوش واقعی از منبع پارس فوتبال. "

میلاد سرلک مثل یک ملی‌پوش واقعی

میلاد سرلک یک گل بسیار مهم برای تیمش زد و با این گل پرسپولیس را پس از سه هفته ناکامی به پیروزی رساند.

نوشته دلیل علاقه اسکوچیچ به این ستاره پرسپولیس فاش شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

میلاد سرلک یک گل بسیار مهم برای تیمش زد و با این گل پرسپولیس را پس از سه هفته ناکامی به پیروزی رساند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : این بازی برای اکثر بازیکنان پرسپولیس یک مسابقه بسیار خاص به حساب می آمد چرا که بازیکنانی که سال گذشته و امسال سرخپوش شده بودند تا به حال طعم بازی برابر هواداران را نچشیده بودند. میلاد سرلک نیز از جمله این بازیکنان بود. شماره ۱۰ قرمزها پس از سپری کردن یک فصل موفق در میانه زمین قرمزها، در دومین سال حضورش در این تیم در یک بازی بسیار مهم گل زد و شادی اش را با هواداران تقسیم کرد.میلاد سرلک که در اردوهای اخیر به تیم ملی فراخوانده می شود و به همراه عزت اللهی و نوراللهی جزو هافبک دفاعی های اسکوچیچ است پس از اینکه در بازی مقابل سوریه عملکرد خوبی به عنوان بازیکن تعویضی داشت حالا در پیراهن تیم باشگاهی خود نیز شبی درخشان را سپری کرد و با گل سه امتیازی اش مقبولیت بیشتری نزد هوادارانی که برای اولین بار بازی شماره ۱۰ تیم شان را از نزدیک می دیدند پیدا کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " میلاد سرلک مثل یک ملی‌پوش واقعی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×