روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ویدیو ؛ شباهت گل تونی کروس به گل سوخته مهدی عبدی از منبع پارس فوتبال. "

ویدیو ؛ شباهت گل تونی کروس به گل سوخته مهدی عبدی

پس از آنکه در دیدار روز گذشته پرسپولیس و صنعت نفت آبادان داور به اشتباه گل مهدی عبدی را که پس از برخورد به زیر طاق ، درون دروازه صنعت نفت آبادان فرود آمد ، گل تشخیص نداد ، شب گذشته در دیدار رئال مادرید و شریف تیراسول روسیه نیز اتفاق مشابه ای رخ داد که این بار داور با استفاده تکنولوژی VAR ، گل تونی کروس را صحیح تشخص داد.

نوشته فیلم شباهت لالیگایی گل پرسپولیس با گل رئال مادرید + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دریافت فیلمپس از آنکه در دیدار روز گذشته پرسپولیس و صنعت نفت آبادان داور به اشتباه گل مهدی عبدی را که پس از برخورد به زیر طاق ، درون دروازه صنعت نفت آبادان فرود آمد ، گل تشخیص نداد ، شب گذشته در دیدار رئال مادرید و شریف تیراسول روسیه نیز اتفاق مشابه ای رخ داد که این بار داور با استفاده تکنولوژی VAR ، گل تونی کروس را صحیح تشخص داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روز گذشته در شرایطی که پرسپولیس پس از چند ناکامی ، در تب برد مقابل صنعت نفت آبادان می سوخت ، علی اصغر مؤمنی ، گل صحیح مهدی عبدی که پس از برخورد به زیرطاق درون دروازه صنعت نقت آبادان فرود آمده بود صحیح تشخیص نداد.در شرایطی که این اتقاق ، جنجال بزرگی در فوتبال ایران از شب گذشته تا به امروز به راه انداخته است ، در اتفاقی مشابه در دیدار رئال مادرید و شریف تیراسول روسیه ، گل تونی کروس در وهله اول از سوی داور این دیدار مانند گل مهدی عبدی صحیح تشخیص داده نشد ، اما تفاوت اتفاق دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان با دیدار رئال مادرید با شریف تیراسول روسیه این بود که در دیدار برگزار شده در لیگ قهرمانان اروپا ، داور با استفاده از تکنولوژی VAR گل تونی کروس را صحیح تشخیص داد.این شباهت و البته اتفاقات دیدار پرسپولیس بار دیگر فضای فوتبال ایران را به این مهم رسانده است که فدراسیون فوتبال ایران باید هرچه سریعتر برای تجهیز ورزشگاه های فوتبال ایران به تکنولوژی VAR اقدام کند.خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ویدیو ؛ شباهت گل تونی کروس به گل سوخته مهدی عبدی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×