روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • نقش فیلمبردار صدا و سیما در اعتراض افشین پیروانی به داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نقش فیلمبردار صدا و سیما در اعتراض افشین پیروانی به داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان از منبع پارس فوتبال. "

نقش فیلمبردار صدا و سیما در اعتراض افشین پیروانی به داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان

نقش فیلمبردار صدا و سیما در اعتراض افشین پیروانی به داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان و کارت گرفتن او از این جهت قابل توجه است که سرپرست سرخ ها گل شدن توپ عبدی را در لنز دوربین فیلمردار صدا و سیما دیده است.

نوشته پشت پرده اعتراض و کارت زرد سرپرست پرسپولیس در بازی با نفت آبادان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

نقش فیلمبردار صدا و سیما در اعتراض افشین پیروانی به داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان و کارت گرفتن او از این جهت قابل توجه است که سرپرست سرخ ها گل شدن توپ عبدی را در لنز دوربین فیلمردار صدا و سیما دیده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یکی از کارت های زرد دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان نصیب افشین پیروانی مدیر تیم میزبان شد.لحظاتی پس از نادیده گرفتن گل سالم مهدی عبدی از سوی داور مسابقه، نیمکت پرسپولیس تهران به شدت اعتراض کرد و علی اصغر مؤمنی هم کارت زرد را به افشین پیروانی نشان داد.اما ماجرا چه بود؟بلافاصله پس از شوت مهدی عبدی، مدیر تیم پرسپولیس کنار خط از فیلمبردار پخش زنده خواست صحنه آهسته را ببیند و از لنز دوربین دید که توپ کاملا از خط رد شده است!پیروانی همین موضوع را به مؤمنی داور مسابقه انتقال داد و گفت صحنه آهسته گل را ببیند که …

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نقش فیلمبردار صدا و سیما در اعتراض افشین پیروانی به داور بازی پرسپولیس و نفت آبادان از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×