روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لوکادیا به باشگاه پرسپولیس رفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

لوکادیا به باشگاه پرسپولیس رفت

مهاجم هلندی پرسپولیس به دیدار مدیران این باشگاه رفت. یورگن لوکادیا عصر یکشنبه برای جلسه با مدیران قرمزها وارد ساختمان این باشگاه شد، لوکادیا که پیش از آغاز دور جدید تمرینات پرسپولیس به ایران برگشت تا در شروع تمرینات کنار سایر بازیکنان به تمرین بپردازد، پیش از تعطیلی رقابت های لیگ برتر و در ۱۱ هفته […]

مهاجم هلندی پرسپولیس به دیدار مدیران این باشگاه رفت.یورگن لوکادیا عصر یکشنبه برای جلسه با مدیران قرمزها وارد ساختمان این باشگاه شد،لوکادیا که پیش از آغاز دور جدید تمرینات پرسپولیس به ایران برگشت تا در شروع تمرینات کنار سایر بازیکنان به تمرین بپردازد، پیش از تعطیلی رقابت های لیگ برتر و در ۱۱ هفته ابتدایی این مسابقات با ۶ گل زده در کنار محمد عباس زاده در صدر جدول گلزنان قرار دارد.هنوز از دلیل حضور یورگن و جلسه ای که با مدیران پرسپولیس برگزار می کند خبری منتشر نشده است.مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس برای تماشای جام جهانی راهی قطر شده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لوکادیا به باشگاه پرسپولیس رفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×