روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جلسه کمیته انضباطی به جای رسیدگی به اعتراض پرسپولیسی‌ها از منبع پرسپولیس نیوز. "

جلسه کمیته انضباطی به جای رسیدگی به اعتراض پرسپولیسی‌ها

کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای رسیدگی به خودداری برخی بازیکنان از شرکت در تمرین تشکیل جلسه خواهد داد. در حالی که تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از دو روز اعتصاب، صبح امروز (دوشنبه) برگزار شد؛ برخی بازیکنان قدیمی این تیم باز هم حاضر به تمرین نشدند و در اعتراض به بی توجهی باشگاه به درخواست شان، به […]

کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای رسیدگی به خودداری برخی بازیکنان از شرکت در تمرین تشکیل جلسه خواهد داد. در حالی که تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از دو روز اعتصاب، صبح امروز (دوشنبه) برگزار شد؛ برخی بازیکنان قدیمی این تیم باز هم حاضر به تمرین نشدند و در اعتراض به بی توجهی باشگاه به درخواست شان، به اعتصاب ادامه دادند. بازیکنان فصل گذشته حاضر به انجام تمرین نشدند و اعتصاب خود را ادامه دادند و اعلام کردند تا زمان پرداخت بدهی به کار باز نخواهند گشت. اما بازیکنانی که این فصل به پرسپولیس آمده اند در تمرین حضور یافتند و زیر نظر اعضای کادرفنی تمرین کردند.این بازیکنان که به جریمه پنج درصدی فصل قبل خود معترض هستند، همچنان قصد دارند به اعتصاب خود ادامه دهند اما در این شرایط باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته است امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا را برای ارائه توضیحات به جلسه کمیته انضباطی باشگاه فراخواند.جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای رسیدگی به تخلف بازیکنان این تیم در حالی فردا (سه شنبه) برگزار خواهد شد که رضا درویش و برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای تماشای دیدارهای تیم ایران در جام جهانی به قطر سفر کردند و باید دید در این شرایط چه سرنوشتی در انتظار بازیکنان معترض پرسپولیس خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جلسه کمیته انضباطی به جای رسیدگی به اعتراض پرسپولیسی‌ها از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×