روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکست پرسپولیس در بازی دوستانه با مس / هفت بازیکن تیم امید پرسپولیس در ترکیب +تصاویر از منبع پرسپولیس نیوز. "

شکست پرسپولیس در بازی دوستانه با مس / هفت بازیکن تیم امید پرسپولیس در ترکیب +تصاویر

پرسپولیس امروز (سه شنبه) در دیداری تدارکاتی مقابل مس کرمان با دوگل، نتیجه را به میهمان واگذار کرد. سرخپوشان پایتخت امروز از ساعت ۱۲:۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی به مصاف مس کرمان رفتند. پرسپولیس با ترکیب؛ امیررضا رفیعی، گیورگی گولسیانی، ابوالفضل سلیمانی، علی جودکی، دانیال اسماعیلی فر، وحدت هنانوف، سینا اسدبیگی، محمد عمری، سعید صادقی، یورگن […]

پرسپولیس امروز (سه شنبه) در دیداری تدارکاتی مقابل مس کرمان با دوگل، نتیجه را به میهمان واگذار کرد.سرخپوشان پایتخت امروز از ساعت ۱۲:۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی به مصاف مس کرمان رفتند.پرسپولیس با ترکیب؛ امیررضا رفیعی، گیورگی گولسیانی، ابوالفضل سلیمانی، علی جودکی، دانیال اسماعیلی فر، وحدت هنانوف، سینا اسدبیگی، محمد عمری، سعید صادقی، یورگن لوکادیا و شیخ دیاباته وارد زمین شد و به مرور بازیکنان جوان تر و امید پرسپولیس جایگزین نفرات اصلی شدند.پرسپولیس در هر دو نیمه چندین موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد.گل های مس را کاظمیان از روی نقطه پنالتی و محمد قاسمی نژاد به ثمر رساندند.تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی با مس کرمان هفت بازیکن تیم امید را فراخواند.این در حالی بود که یحیی گل محمدی غیر از امیررضا رفیعی که از ابتدا درون دروازه قرار داشت، ۶ بازیکن دیگر از تیم امید را برای این بازی در نظر گرفت که بیشتر در نیمه دوم به کار گرفته شدند.امیررضا رفیعی، علیرضا خدادادی، امید فهمی، بابک علیزاده، امیرحسین نوری، امیر حسین امن زاده و محمد حسین محمدیان بازیکنان رده سنی امید حاضر در این بازی بودند.در حال حاضر سه بازیکن امید به صورت ثابت در تمرینات تیم بزرگسالان حاضر هستند و سایر بازیکنان امید و جوان بسته به عدم حضور ملی پوشان و غایبان، نیاز تیم و عملکرد در رده های پایه با هماهنگی مربیان و مسوولان تیم ها در تمرینات و بازی های دوستانه بزرگسالان حضور پیدا می کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکست پرسپولیس در بازی دوستانه با مس / هفت بازیکن تیم امید پرسپولیس در ترکیب +تصاویر از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×